SPOR
Giriş Tarihi : 14-04-2021 22:52   Güncelleme : 15-04-2021 01:22

Urfa Kısal Köylerine Kilitli Parke Taşı Döşeniyor

Mahalle toplantılarında kırsalda parke taşı müjdesi veren yetkililer Seyitveren Kırsal Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı.

Urfa Kısal Köylerine Kilitli Parke Taşı Döşeniyor

Projelerini hayata geçiren yetkililer üst yapı çalışmalarına da önem veriyor. Bu kapsamda merkez ve kırsal ayrımı yapılmaksızın iş makinaları üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederken son olarak yetkililer kırsal mahalleler için sözünü verdiği parke taşı çalışmalarını da başlattı.
Daha önce mahalle toplantısında sözünü verdiği için çalışmalar ilk olarak Seyitveren Mahallesi’nde başladı. yetkililer da beraberinde Mahalle Muhtarı İsmail Şahin ile beraber çalışmaları yerinde denetledi ve kendisi de parke taşı döşedi.
Çalışmalara dair açıklamalarda bulunan yetkililer “Yıllardır hem çamurla hem toprakla hem tozla boğuşan bir köyümüz. Hazırlıklarımızı yaptık, çalışmaya başladık. Parke taşını döşüyoruz. Burası mükemmel bir yer olacak. Bu gayretle gece gündüz demeden arkadaşlarımızın hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki zaman içerisinde büyük köylerimizin hepsine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hizmetlerin buradaki kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını Cenabı Hakk’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
Seyitveren Mahalle Muhtarı Şahin, çalışmalarından dolayı yetkililere teşekkür etti.