GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2021 23:01   Güncelleme : 15-04-2021 01:23

Beyazgül: "13 İlçede Eşit Şekilde Çalışacağız"

Viranşehir'de incelemelerde bulunan Başkan Beyazgül: "13 İlçede Eşit Şekilde Çalışacağız" dedi.

Beyazgül:

Başkan Beyazgül, Hazreti Eyyüp Peygamber ile eşi Rahime Hatun ve Elyasa Peygamber'in kabrinin de bulunduğu kent merkezine yaklaşık 90 kilometre uzaklıktaki Eyüp Nebi Camii Ve Külliyesi, Viranşehir Kent Parkı ve gençlik merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Sabahın erken saatlerinde Viranşehir ilçesine giderek yetkililer ile bir araya gelen Beyazgül ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Eyüp Nebi Külliyesi ve o bölgede yapılan sabır evlerini inceledi.
Beyazgül,  beraberindekiler Hazreti Eyüp peygamber, Hazreti İlyas ve Hazreti Rahime’nin türbesini ziyaret ederek dua da ettikten sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Viranşehir Kent Parkına geçerek parktaki vatandaşlarla sohbet etti.
Viranşehir’de gençler ve kadınların hizmetine sunulan Viranşehir gençlik merkezini de ziyaret eden Beyazgül çocuklara çeşitli hediyeler vererek sevinçlerine ortak oldu. Kurslara katılan vatandaşlarla da sohbet ederek gitar kursunda eğitim gören gençlerin söylediği türküye kulak verdi.
Ziyareti sırasında eksikleri anında tespit ederek gerekli talimatları veren Beyazgül 13 ilçeye eşit hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.