KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 18-04-2021 14:30   Güncelleme : 19-04-2021 10:53

Urfalı Mehmet Doğan En Başarılı Erkek Kuaförü Seçildi / İZLE

Şanlıurfa'da ilk kez düzenlenen "2021 Uluslararası Doğu Ödülleri" töreninde "Türkiye'nin en başarılı erkek kuaförü" ödülüne Şanlıurfalı Kuaför Ustası Mehmet Doğan layık görüldü. Gecede birbirinden ünlü isimler de bir araya geldi.

Urfalı Mehmet Doğan En Başarılı Erkek Kuaförü Seçildi / İZLE

Şanlıurfalı Kuaför Mehmet Doğan ödülünü aldı. Gecede birçok ünlü sanatçı da Şanlıurfa'da buluştu Uluslararası Doğu Ödülleri törende sahiplerini buldu Şanlıurfa'da ilk kez düzenlenen "2021 Uluslararası Doğu Ödülleri" töreninde bir araya gelen ünlü sanatçılar, performanslarıyla geceyi renklendirdi.

Şanlıurfa'da ilk kez düzenlenen "2021 Uluslararası Doğu Ödülleri" sahiplerini buldu. Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin buluştuğu gecede ödüller sahiplerine verildi. Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkan'ın organizatörlüğünü yaptığı gece, bir otelde pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşti. Geceye Türkiye'nin dört bir yanından katılan konuklara maske, mesafe ve hijyen kuralları zaman zaman anonslar şeklinde yapılarak korona virüse dikkat çekildi.

Ünlü sanatçı Tuğba Özay'ın ve Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde çok sayıda siyasetçi, iş insanı, basın yayın grupları, belediye başkanları ve sanatçılar ödüllerine kavuştu. Şanlıurfa'da ilk kez uluslararası çapta düzenlenen programa, Mahmut Tuncer, Latif Doğan ve Aynur Haşhaş, türküleriyle damga vurdu. Birbirinden güzel eserlerini seslendiren sanatçılara, konuklar da alkışlarıyla eşlik etti. Gecede, duayenlerin yanı sıra en çok dinlenen sanatçılar Yasin Aydın, Ahsen Almaz, Tuğba Ünal, Rabia, Demetelloo, Fatih Bulut, Fundyy de ödüllere layık görüldü.

Trükiye'nin önemli organizasyonunda, "2021 Uluslararası Doğu Ödülleri" töreninde "Türkiye'nin en başarılı erkek kuaförü" ödülüne Şanlıurfalı Kuaför Ustası Mehmet Doğan layık görüldü. Gecede birbirinden ünlü isimler de bir araya geldi.

Bol bol sahne performansı sergileyen ünlüler Şanlıurfa'ya hayran kaldıklarını söyledi.

Ünlü sanatçılar Şanlıurfa'da buluştu

Ünlü sanatçılar Şanlıurfa'da buluştu

Ünlü sanatçılar Şanlıurfa'da buluştu

Ünlü sanatçılar Şanlıurfa'da buluştu

Ünlü sanatçılar Şanlıurfa'da buluştu