KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-04-2021 15:30   Güncelleme : 24-04-2021 15:30

Tatlıses İçin Şok Açıklama!

Geçtiğimiz aylarda 'Bir daha şarkılarını okumam' dediği İbrahim Tatlıses hakkında konuşan Kalben, kararının arkasında olduğunu söyledi.

Tatlıses İçin Şok Açıklama!

Ünlü şarkıcı Kalben, Jülide Ateş'in sunuculuğunu üstlendiği Gain'de ekrana getirilen '40' adlı programına konuk oldu. Geçtiğimiz aylarda 'Bir daha şarkılarını okumam' dediği İbrahim Tatlıses hakkında konuşan Kalben, kararının arkasında olduğunu söyledi.

Aksam'da yer alan habere göre, İbrahim Tatlıses'in 'Haydi Söyle' şarkısı ile yıldızı bir anda parlayan Kalben, geçtiğimiz günlerde Tatlıses'in şarkılarını konserlerinde okumayacağını söylemesi ile gündeme gelmişti. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklamada bulunan Kalben, 'Bir gün bu güzel şarkıyı canım çekince yine söylerim. Düşmanlık yok bende' demişti.

Gain'de ekrana getirilen, Jülide Ateş'in sunduğu '40' programına konuk olan Kalben, sorulara dikkat çeken yanıtlar verdi. Jülide Ateş'in 'Farklı bir İbrahim Tatlıses şarkısı daha seslendirir misiniz?' sorusuna şu yanıtı verdi:

'Müzikte şahıslardan çok daha bağımsız bir yer var ki, o da dinleyiciyle müzik icra eden insanın arasında oluşan bağ. O yüzden bir şarkıyı sevip, hayatına alıp, o şarkıya hatıralar ekleyen herkese teşekkür ederim...

Beni o şarkıyla tanıyan, o şarkıyla seven, benim müziğimi o şarkı olarak yorumlayan, beni o kadar takip eden, daha fazlamı almak istemeyen herkese de çok büyük sevgimi gönderiyorum. Yorumuma değer veren herkese, çok teşekkür ediyorum, şükran doluyum...

Ben şimdi o güne dönüp ne anlatsa ne desem bir anlamı olmayacak, anlamı olan tek şey sevgi. Ben konserlerde kendi şarkılarımı bile her zaman söylemeye vakit bulamıyorum, o yüzden almış olduğum kararı uygulamaya devam edeceğim.'

İbrahim Tatlıses hakkında da konuşan Kalben, 'Benim kendi kararım olduğu için, 'bu kararı şu sebeple aldım', 'bu sebeple aldım' diye anlatmanın bir alemi yok' ifadelerini kullandı.

Kaynak: https://www.aksam.com.tr/