SİYASET
Giriş Tarihi : 07-05-2021 15:29   Güncelleme : 07-05-2021 15:29

Karaköprü AK Parti ile Güzelleşiyor

AK Parti Karaköprü İlçesi'nde yatırımlarına devam ediyor.

Karaköprü AK Parti ile Güzelleşiyor

Karaköprü'de yetkililer ilçede birçok mahallede yürütülen yol açma, kilitli parke döşeme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.
Yetkililer, ilçede yapılan çalışmaları ve sorunları yerinde incelemeye devam ediyor. Yetkililer, bir gününü çalışmalara ayırarak Doğukent, Seyrantepe, Mehmetçik ve Batıkent Mahallelerindeki yol açma, kilitli parke çalışmalarını yerinde inceledi. Çankaya ve Şenevler Mahallelerindeki yol yenileme çalışmalarını da inceleyenYetkililer, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vatandaşların sıkıntı yaşamaması için çalışmaların hızlandırılması ve bir an önce yolların hizmete açılması talimatını veren Yetkililer, çalışmalar sırasında iş makinelerinin direksiyonuna kendisi geçerek tecrübe etti. Karaköprü’de bir yol seferberliği içerisinde olduklarını kaydeden Yetkililer, her mahalleye dokunduklarını ve hizmet ettiklerini söyledi. Yetkililer, “Mehmetçik, Seyrantepe, Batıkent, Doğukent gibi mahallelerimizde yol açma ve açılan yollarda kilitli parke döşeme ile Çankaya ve Şenevler Mahallelerimizde de yol yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Biz de teknik ekibimiz ve başkan yardımcılarımızla birlikte bu çalışmaları inceledik ve gidişat hakkında bilgi aldık.
Biz ilçemize hizmetin en iyisini getirmek için ekiplerimizle, tüm personelimizle hizmet etmeyi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan biraz sabır istiyoruz çünkü her geçen gün büyüyoruz ve talepler, ihtiyaçlar artıyor. Biz de bunları karşılamak için çalışıyor, uğraşıyoruz” diye konuştu.
Yetkililer, incelemeler esnasında çalışan personelle de sohbet edip özverili çalışmaları için teşekkür etti.