KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 14-05-2021 15:38   Güncelleme : 14-05-2021 15:38

Deniz Seki, Tatlıses'in O Sözlerine Açıklık Getirdi

Deniz Seki, İbo Show'daki o sözlere açıklık getirdi.

Deniz Seki, Tatlıses'in O Sözlerine Açıklık Getirdi

KİLO FALAN UMURUMDA DEĞİLDİ

"KİLO FALAN UMURUMDA DEĞİLDİ" 

Deniz Seki'ye, "Madem kilo vermekten bahsettiniz, sorayım. Hakkınızda çıkan 'kilo aldı', 'kilo verdi', 'bu ne hâl Deniz Seki' gibi haberlerden etkileniyor musunuz?" sorusu yöneltildi.

4

 

"Hiç etkilenmiyorum. Çok haklılardı çünkü. Bir ara annemin rahatsızlığı yüzünden stresliydim, o dönem kilo falan umurumda değildi. Zor günler geçirdim ve sağlıksız beslendim. Ama şimdi, sevenlerimin beni ilk gördüğü 1997 yılındaki Deniz oldum. Bu, sanatçının seyircisine sorumluluğudur."

 

 

5Ama siz çok değişmişsiniz. Bir kadına kilo aldı-kilo verdi kıyaslaması yapmak istemem ama gözlerime inanamıyorum...

Ama siz çok değişmişsiniz. Bir kadına kilo aldı-kilo verdi kıyaslaması yapmak istemem ama gözlerime inanamıyorum... 

Yemek konusunda çok büyük hatalar yapıyormuşuz. Ben neyle neyin yenip yenmeyeceğini sonradan öğrendim. Bize sağlıklı gibi gözüken besinler tüketiyor, besin değerlerini kendi ellerimizle yok ediyormuşuz. Şeyda Coşkun’a çok teşekkür ediyorum, onun sayesinde zayıfladım. Kan grubuma göre besleniyorum artık. Protein ağırlıklı yani.

6ŞAŞIRDIM: AA BEN Mİ

"ŞAŞIRDIM: AA BEN Mİ?" 

50 yaşındaki popçu, "İbrahim Tatlıses programında size 'Davul gibi olmuşsun, zayıflamamışsın' dedi. Kırıldınız mı?" sorusuna da yanıtladı.

 

 

7

"Hayır, o bana şaka yaptı yahu. Ben ona 'Artık sizin aşkınız çocuklarınız, torunlarınız, kızlarınız' dedim. O da sinirlenip bana 'Davul gibi olmuşsun!' dedi. Şaşırdım 'Aaa ben mi!' diye. Sonra hemen çevirdim, 'İbrahim Abi halen çok yakışıklısınız' dedim. O da 'Sen de 50 kilosun' diye karşılık verdi."

 

8Aşk var mı peki Yalnız mısınız

Aşk var mı peki? Yalnız mısınız? 

Şu anda yalnızım bak. Yalnızım şu an yani. Bu soruya ne 'evet', ne de 'hayır' diyeceğim. Milliyet