GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2021 19:22   Güncelleme : 18-05-2021 20:20

Gelecek Partisi Urfa Yönetimi Davutoğlu'nu Hançerliyor

Şanlıurfa Gelecek Parti İl Başkanı, Akçakale İlçe Başkanı’nın istifası istedi. Gelecek Partisi Urfa yönetimi Davutoğlu'nu Hançerliyor mu?

Gelecek Partisi Urfa Yönetimi Davutoğlu'nu Hançerliyor

Şanlıurfa Gelecek Parti İl Başkanı, Akçakale İlçe Başkanı’nın istifası istedi. Akıllarda tek bir soru; “Gelecek Partisi Urfa Yönetimi Davutoğlu'nu Hançerliyor mu? Sorusunu getirdi.

 

Bilindiği üzere gelecek partisi Şanlıurfa'da çalışmalarından çok istifaları ile hep gündemde. Bu kez de istifa eden Akçakale İlçe Başkanı yerine atanan İlçe Başkanı parti yönetiminde olan siyasi İşler Başkanı Musa Yiğit’in istifasını istedi. Şanlıurfa Gelecek Parti İl Başkanı Abdullah Yeşil, gönderdiği bir yazı ile Akçakale İlçe Başkanı Musa Yiğit’in istifasını istedi. Musa Yiğit ise bu istifa istediğinin yazıldığı yazıyı sosyal medya hesabından yayınladı. Gelecek Parti Akçakale İlçe Başkanı Musa Yiğit, yayınladığı yazıda şu ifadelere yer verdi; “Bunlar yokken ben Sayın Genel Başkanımız Ajmet Davutoğlu ile yola gönüllü olarak çıktım. Siyasi İşler Başkanı olarak ben görevimin başındayım. İstifa da etmiyorum. Evime kağıt parçası yollayıp istifamın istenmesi Urfa’da işinin ehlinde olmadığının göstergesidir”