GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2021 21:29   Güncelleme : 19-05-2021 21:29

Urfa'da Salıncaktan Düşen Çocuklardan Yetkililere Teşekkür

Viranşehir'de yetkililer bayramın birinci günü salıncaktan düşerek yaralanan çocukları evlerinde ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.Urfa'da Salıncaktan Düşen Çocuklardan Yetkililere Teşekkür etti.

Urfa'da Salıncaktan Düşen Çocuklardan Yetkililere Teşekkür


Edinilen bilgiye göre olay, Viranşehir ilçesine bağlı Elbeğendi Mahallesinde yaşandı. Aydoğan ailesinin evinin önde bulunan iki ağaca bağlanan iple bir salıncak oluşturuldu. Yapılan salıncağa binen 8 çocuk dengesini kaybederek düştü. Bayramın birinci günü salıncaktan düşerek hafif yaralanan çocukları evlerinde ziyaret eden yetkililer geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Aydoğan Ailesi ile görüşen  yetkililer, yaralanan çocuklara geçmiş olsun dileklerini ileterek, mahallede bir çocuk oyun gurubu yapılması için talimat verdi. Yaralanan çocuklardan Medine Aydoğan, “Babam bize salıncak yaptı. Kardeşlerim ve komşu çocuklarla salıncakta oynarken bu kaza oldu. Kardeşlerim ve komşumuzun çocukları yaralanmıştı.  Yetkililer bizi ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bize salıncak sözü verdi. Kendilerine çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.