ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 19-06-2021 17:50

MSB: Türkiye-Kuveyt Özel Kuvvetler Tatbikatı başarıyla icra edildi

Milli Savunma Bakanlığı, Özel Kuvvetler Komutanlığı'nın ev sahipliğinde Türkiye-Kuveyt Özel Kuvvetler Tatbikatının başarıyla icra edildiğini bildirdi. - Anadolu Ajansı.

MSB: Türkiye-Kuveyt Özel Kuvvetler Tatbikatı başarıyla icra edildi

Ankara

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, "Özel Kuvvetler Komutanlığımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye-Kuveyt Özel Kuvvetler Tatbikatı başarıyla icra edildi. 7-17 Haziran tarihlerinde gerçekleşen tatbikat ile iş birliği ve koordinasyonu geliştirmek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak amaçlandı." ifadelerine yer verildi.

Özel Kuvvetler Komutanlığımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye-Kuveyt Özel Kuvvetler Tatbikatı başarıyla icra edildi. 7-17 Haziran tarihlerinde gerçekleşen tatbikat ile iş birliği ve koordinasyonu geliştirmek, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak amaçlandı. pic.twitter.com/8piTrCi2M5

— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) June 19, 2021 Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.