ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 26-06-2021 22:53

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Katarlı öğrenciler' haberi için özür dilenmesine ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, "Bu yalanın peşinden gidip sınav öncesi gençlerimizi provoke etmeye çalışan muhalefet mensupları ne yapacak? Tabii ki kafalarını kuma gömecekler." ifadesini kullandı. - Anadolu Ajansı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan 'Katarlı öğrenciler' haberi için özür dilenmesine ilişkin paylaşım

Ankara

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından, "Katarlı öğrencilere sınavsız tıp eğitimi" şeklindeki haberin yayınlanmasının ardından ilgili yayın kuruluşunun bu haber sebebiyle özür dileyerek yaptığı düzeltmeyi paylaştı.

Evet, dünkü yalanı dolayısıyla ilgili kuruluş 27 saat sonra özür diledi.

Peki ya şimdi bu yalanın peşinden gidip de sınav öncesi gençlerimizi provoke etmeye çalışan muhalefet mensupları ne yapacak?

Tabii ki kafalarını kuma gömecekler.

Onları gençlerimize havale ediyoruz! pic.twitter.com/mmhBpR1rNg

— Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) June 26, 2021

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, paylaşımında, şunları kaydetti:

"Evet, dünkü yalanı dolayısıyla ilgili kuruluş 27 saat sonra özür diledi. Peki ya şimdi bu yalanın peşinden gidip de sınav öncesi gençlerimizi provoke etmeye çalışan muhalefet mensupları ne yapacak? Tabii ki kafalarını kuma gömecekler. Onları gençlerimize havale ediyoruz."

Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.