KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

BELEDİYE OTOBÜSLERİ YENİLİYOR

Toplama Merkezi ile Haşimiye-Balıklıgöl arasında sefer yapan Ring(R1)’deki otobüsler yeniliyor.

BELEDİYE OTOBÜSLERİ YENİLİYOR

Şehir içi toplu taşımada birçok ilke imza atan Şanlıurfa Belediyesi, halka daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla makine ve araç parkını her geçen gün zenginleştiriyor.

 

20 adet otobüsün yer aldığı R1 hattında 8 otobüsü yenileyen Şanlıurfa Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, bu kapsamda satın alınan otobüslerin basına ve halka tanıtımını gerçekleştirdi.

 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın, M.Emin İzol, Mahmut Kırıkçı, Ahmet Al, BELSAN A.Ş Genel Müdürü Cengiz Konur, Belsan A.Ş Ulaşım Müdürü Abbas Yavuz ve diğer birim amirlerinin katılımıyla Belediye önünde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına ilgi yoğun oldu.

 

Şanlıurfa Belediye ve Karacadağ Kalkınma Ajansı işbirliğinde yenilen 8 Ring otobüsünü gazetecilere tanıtan Başkan Fakıbaba ve kurmayları ardından bir kent turu yaptı.

 

Otobüste gazetecilere belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi veren Başkan Fakıbaba, halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini söyledi.

 

Belediye Binası önünde başlayan tanıtım toplantısı Ring hattında yapılan turun ardından sona erdi.