SİYASET
Giriş Tarihi : 18-08-2021 06:40   Güncelleme : 18-08-2021 06:40

CHP'li Vekil Mahmut Tanal Urfa'daki O Paylaşımları İfşa Etti

CHP İstanbul milletvekili Şanlıurfa'da ilçe belediyesinde çalışan görevlinin yaptığı paylaşımları kamuoyu gündemine taşıdı ve savcıları göreve davet etti. İşte o paylaşımlar;

CHP'li Vekil Mahmut Tanal Urfa'daki O Paylaşımları İfşa Etti

1- Şanlıurfa’da 2. belediyeci skandalı! CHP için “Lanet parti”, CHP’lilere yönelik ise “Bunları asmak şart” diyen Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Navi Çokan’ın ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Bozova İlçe Müdürü Mustafa Sönmez’in rezil ifadeleri ortaya çıktı.

2- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olan ŞUSKİ yöneticisi Sönmez, Facebook, Twitter hesaplarından, Whatsapp durum mesajlarından Şanlıurfa halkına, CHP’ye, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret yağdırıyor. Beştepe’de ağırlanan Demet Akalın bile bu şahsın hedefinde.

3- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çalışanı Mustafa Sönmez isimli şahıs, Twitter’da, partimizi terör örgütleriyle birlikte anma gafletinde bulunarak, CHP’lilere, Büyük Önder #Atatürk’e, devlet büyüklerine hakaretler savuruyor, alay ediyor.

4- Şahıs yine Twitter yorumunda, bir kadın yurttaşa ve emrinde çalıştığı Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün Urfa’da ağırladığı sanatçı Demet Akalın’a belden aşağı, cinsiyetçi ifadelerle hakaret ediyor.

@DemetAkalin hanım, şikayetçi olmak isterseniz hukuki destek sağlayabiliriz.

 

 

ResimResimResim

Resim

Resim