EĞİTİM
Giriş Tarihi : 07-09-2021 20:37   Güncelleme : 07-09-2021 20:37

Urfa Eğitimi'ne Üst Düzey Ziyaretler Gerçekleşiyor

Şanlıurfa'ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Kurt ile birlikte kente üst düzey yetkili ziyaretleri de artmaya başladı. Durum Urfa eğitimi için olumlu gösterge olarak kabul ediliyor.

Urfa Eğitimi'ne Üst Düzey Ziyaretler Gerçekleşiyor

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt geçtiğimiz hafta görevine başladı. Göreve başlar başlamaz birçok eğitim kurumunu ziyaret eden yeni müdür Kurt eğitim imkanlarını yerinde inceledi. Yeni Milli Eğitim Müdürü Kurt'un göreve başlamasayıla 700 bin öğrencisi bulunan Şanlıurfa'ya Ankara'dan üst düzey ziyaretler de gerçekleşmeye başladı. Son yapılan ziyaretle ilgili resmi açıklama şöyle;

"Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Durmuş CAN ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Adulhalik BAŞ görevli olarak geldikleri ilimizde, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'u makamında ziyaret ederek, yeni göreve başlayan müdürümüze hayırlı olsun dileklerinde bulunup, Şanlıurfa'da yüz yüze eğitime hazırlık çalışmaları ile ilgili görü alış verişinde bulundular.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Durmuş CAN ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Adulhalik BAŞ, müdürlük ziyareti sonrası görevli oldukları konularda toplantılara katılmak, pansiyon ve okulları ziyaret etmek üzere Şanlıurfa temaslarına devam ettiler."