EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-09-2021 21:10   Güncelleme : 22-09-2021 21:10

Yeni Urfa İl Milli Eğitim Müdürü Atom Karınca Çıktı

Şanlıurfa'ya yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt her gün farklı program ve denetlemelerde bulunarak Şanlıurfa eğitimini yerinde inceliyor. Şanlıurfalıların yoğun çalışma temposu nedeniyle "Atom Karınca" olarak adlandırdığı Müdür'den beklenti büyük.

Yeni Urfa İl Milli Eğitim Müdürü Atom Karınca Çıktı

Şanlıurfa'ya atandığı bir aylık süre zarfında büt yıllık program ve temaslara imza atan İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt okul ziyareti programlarına Karaköprü İsmail Nazif Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam etti. 

Karaköprü İsmail Nazif Bayraktar MTAL ziyaretinde okul idarecilerinden okulun genel durumu ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdür Fevzi Kurt, sınıflarda öğrenciler ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. 

Ziyarette salgın hastalık sürecinde okullarımızda maske, mesafe ve hijyen kurallarına tam anlamıyla uyulması gerektiğinin altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt milli eğitim camiasının büyük bir aile olduğunu, zorlu salgın süreci koşullarının da birlikte ortak eylemlerle atlatılacağı inancını taşıdığını belirtti. 

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, yeni eğitim öğretim yılının tüm ulusumuza, memleketimize hayırlar getirmesini diledi. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize de sağlıklı, başarılı, verimli bir eğitim öğretim yılı temennisiyle okul ziyaretini tamamladı.