TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 20-10-2021 13:16   Güncelleme : 20-10-2021 13:18

Muharrem Çelik Dinamik Zeka Kreşinde Ki Çocuklara Anlattı

Çocukları bilgilendirmek için onlara hikaye anlatan Yeşilay Şanlıurfa Şube başkanı eğitimci yazar Muharrem Çelik dinamik zeka kreşinde ki çocuklara ve annelerine hikayeler anlattı.

Muharrem Çelik Dinamik Zeka Kreşinde Ki Çocuklara Anlattı

Çocukları bilgilendirmek için onlara hikaye anlatan Yeşilay Şanlıurfa Şube başkanı eğitimci yazar Muharrem Çelik dinamik zeka kreşinde ki çocuklara ve annelerine hikayeler anlattı. Çelik çocuklara hikaye anlatarak onların bilgilendirirken annelere de çocuklara  hikaye nasıl anlatılır tekniğini gösterdi. Dinamik zeka eğitimcileri ve yöneticilerin de katıldığı hikaye anlatımı oldukça dikkat çekti. Hikaye anlatma esnasında hikaye'deki anlatılan konuları canlandıran soru cevaplarla şarkı ve resimlerle destekleyen eğitimci-yazar Muharrem Çelik, çocuklara birlikte yaşama, temizlik alışkanlığı, görgü kuralları, eğitimin önemi gibi konulara çocuk dili ve seviyesiyle anlattı. Dinamik zeka yöneticilerinden psikolog Elif Yaşar hikaye anlatımı çok eğlenceli ve keyifli bulduğunu ve bu zaman içerisinde çocukların çok güzel davranışlar edindiğini söyledi.

Dinamik zeka yöneticilerinden Rahime Altun kurum olarak çocuklara ve ebeveynlerine yönelik sürekli farklı çalışmaların içinde olduklarını söyleyerek Yeşilay başkanı Muharrem Çelik beyefendiye bu güzel etkinliğin içinde yer aldığı için teşekkür etti. Hikaye anlatımını tamamlayan muharrem çelik sonrasında çocuklara hikaye kitabı hediye ederek çocuklara kitap inceleme ve kitap sevgisi bilinci kazandırdı.

UYGUR MEDYA GURUBU UYGUR MEDYA GURUBU