EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-10-2021 18:45   Güncelleme : 22-10-2021 18:45

Urfa İl Müdürü Titanik Okullarını Ziyaret Etti

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi KURT Eyyübiye Buhara Kampüs Okullarını Ziyaret Etti

Urfa İl Müdürü Titanik Okullarını Ziyaret Etti

 

Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta okul ziyaretlerini ihmal etmeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT Eyyübiye Buhara Kampüs Okulları Atatürk Lisesi, Gazi Lisesi, Buhara Lisesi ve Şehit Abdülkadir Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaret ettiği okullarda sınıflarda ögrenciler ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT okulları ile ilgili sorun ve isteklerini dinleyerek bir süre sohbet etti.

Okul idarecilerinden okullarının genel durumu ile ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT öğretmenler odasında öğretmenler ile toplantı yaptı. 

Toplantıda okullarda öğrencilerin Covid 19 tedbirlerine uymalarını sağlamada öğretmenlerden  hassasiyet göstermelerini isteyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT salgın döneminde en az sağlıkçılar kadar fedakarlık gösteren çalışma gurubunun öğretmenler olduğunu sağlıklı ve eğitimli bir nesil yetiştirme  de önemli bir görevi icra etmelerinden ötürü kendilerine teşekkür ederek, başarılı bir eğitim-ogretim yılı geçirmelerini diledi.