KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-10-2021 18:57   Güncelleme : 22-10-2021 18:57

İBO Ayrıldı mı?

'İmparator' lakaplı 69 yaşındaki türkücü İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya'nın birlikteliği bitti mi? İkilinin sessiz sedasız ayrıldığı, Tatlıses'in yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Karakaya'nın sosyal medya hamlesi ve sanatçının el ele pozu kafa karıştırdı. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen son dakika gelişmesinin detayları...

İBO Ayrıldı mı?

İbrahim Tatlıses ile kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya arasındaki aşk çok konuşulmuştu. Yedi çocuğu ve dokuz torunu olan sanatçı, sevgilisiyle evlendiği söylemiş, daha sonra konunun yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım atmıştı.

'İbo Show'da açıklamalarda bulunan Tatlıses, Gülçin Karakaya'nın kendisine çok iyi baktığını söylemişti. Sevgilisi ile aralarında çok güçlü bir bağ olduğunu vurgulamıştı.

12 yıl aradan sonra ilk kez Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle buluşan arabesk müziğin efsanesi, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

Sevgilisi Gülçin Karakaya ile el ele pozunu yayınladığı düşünülen Tatlıses, "Deniz kenarında bazı evler vardır; ya lebiderya, bizimki de lebi orman" mesajını yazdı. Ancak işin aslı bambaşka çıktı.

'YENİ AŞK' İDDİASI!

 SnobMagazin'in haberine göre; İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya'dan sessiz sedasız ayrıldı. Tatlıses, kısa süre içerisinde ismini sır gibi sakladığı biriyle yeni bir aşka yelken açtı.

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in düğününe de katılmamıştı. İkilinin fikir ayrılıkları yaşadığı konuşuluyor. Öte yandan Karakaya, Tatlıses ile çekilmiş fotoğraflarını da Instagram hesabından kaldırdı.

"GELDİ GÖNLÜMÜN EFENDİSİ"  

Tatlıses, bir süre hasret kaldığı sevgilisine geçtiğimiz temmuz ayında yeniden kavuşmuştu. Sevgilisi, bu anları, "Geldi gönlümün efendisi" notuyla kalp emojisi koyarak paylaşmıştı.

Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturan Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna, “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını vermişti.

DÜĞÜN HEDİYESİ DUDAK UÇUKLATTI!

 Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın şarkıcı oğulları İdo Tatlıses, 7 Ekim'de Yasemin Şefkatli ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.

 

Tatlıses, ünlü çiftin aylar öncesinden hazırlıklarına başladığı düğün için kesenin ağzını açtı. Sanatçı, bununla da kalmadı ve dudak uçuklatan bir hediye tercih etti.

Usta sanatçı, gelinine düğün hediyesi olarak epey ağır ve kalın olduğu görülen bir altın kemer taktı. Şefkatli, geçtiğimiz gün bu kemerle birlikte verdiği pozu paylaştı.

Yasemin Şefkatli'nin altın kemerinin fiyatı sosyal medyada çok konuşuldu. İddialara göre; İbrahim Tatlıses'in düğün hediyesi olarak taktığı altın kemerin fiyatı 450 bin TL. Milliyet.com tr