EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-10-2021 18:19   Güncelleme : 26-10-2021 18:19

Urfa İl Milli Eğitim Müdürü Köy Okullarına Denetime Çıktı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt okul ziyaretleri programı kapsamında kırsal mahalle okullarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Urfa İl Milli Eğitim Müdürü Köy Okullarına Denetime Çıktı

Eyyübiye ilçesi Karaali Haçim Açanal, Bulduk, Vergili Hüseyin Yüksel kırsal mahalle ilkokulu/ortaokulu ile Haliliye ilçesi Havşanlı ilkokulunu ziyaret ederek mesaisinin büyük bir bölümünde okullarda öğretmen ve öğrenciler ile birlikte olan İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt, okul idarecilerinden okullarının genel durumu ile ilgili bilgi aldı.

Okul ziyaretlerinde öğretmenler ile toplantı yapmayı ihmal etmeyen İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt öğretmenler odasında bir araya geldiği öğretmenlere hitaben özellikle kırsal mahalle okullarında görev yapan öğretmenlerin şehir merkezlerinde görev yapan meslektaşlarına kıyasla daha dezavantajlı koşullarda görev yapmaları nedeniyle takdiri hak ettiklerini belirterek, bu ulvi mesleği canı gönülden yaparak öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları için fedakarca çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt'un kırsal mahalle okul ziyaretleri okullarda öğretmen ve öğrenciler ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.