SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2021 22:37   Güncelleme : 18-11-2021 22:42

Suruçlu Sporcu Çek Cumhuriyeti'nde!

Suruçlu Sporcu Çek Cumhuriyeti'nde yapılacak Avrupa Şampiyonası Aday Kampına seçilerek büyük başarıya imza attı.

Suruçlu Sporcu Çek Cumhuriyeti'nde!

Suruç'lu Sporcu Çek Cumhuri̇yeti̇nde Yapilacak Avrupa Şampi̇yonasi Aday Kampina Seçi̇ldi̇. 

 

Suruç Kaymakami Ve Beledi̇ye Başkan V.kenan Aktaş'in Spora Ve Sporcuya Verdi̇ği̇ Destek Meyveleri̇ni̇ Vermeye Devam Edi̇yor. 

 

Suruç Beledi̇yesi̇ Hokey Sk Takimi Sporcularindan Burhan Polat 17-19 Aralik Tari̇hleri̇ Arasinda Çek Cumhuri̇yeti̇nde Yapilacak Olan Ve Bu Kategori̇ni̇n En Üstü Olan 21 Yaşalti Champi̇onshi̇p Avrupa Şampi̇yonasina Seçi̇ldi̇.

 

Başkan V.aktaş Şampi̇yona Öncesi̇ Aday Kampina Gi̇decek Olan Başarili Sporcu Burhan Polat'i ,takim Antrenörü Abit Bostancı Ve Yöneti̇ci̇ Mustafa Yüksel'i̇ Makaminda Kabul Ederek Başari Di̇lekleri̇ni̇ İletti̇.

 

Suruç'lu Sporcularla Gurur Duyduklarini İfade Eden Başkan V.aktaş " Suruç Her Platformda Başarisini Ortaya Koyuyor. Artik Suruç'tan Avrupa'ya Mi̇lli̇ Takima Sporcu Gönderi̇yoruz.sporcularimiz Sadece Suruç'u Deği̇l Şanlurfa Ve Bölgemi̇zi̇ Temsi̇l Edi̇yor. Onlarla Gurur Duyuyorum Sporcumuzu Ve Tekni̇k Eki̇bi̇ Kutluyorum.desteği̇mi̇z Devam Edecek "Dedi̇.

 

Klüp Yöneti̇ci̇si̇ Mustafa Yüksel İse " Sayin Başkanimiz Göreve Geldi̇ği̇ Günden Bu Yana Spora Sporcularimiza Desteği̇n En İyi̇si̇ni̇ Verdi̇ Vermeye De Devam Edi̇yor. Bu Nedenle . Başkanimiza Şahsim Ve Sporcularimiz Adina Teşekkür Edi̇yorum " Dedi̇.