KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 19-11-2021 17:29   Güncelleme : 19-11-2021 21:24

Türkmenistan Kökenli İroda Dosyazova Yarışma Sonrası Yaptığı Açıklama

Uluslararası güzellik yarışması organizasyonları katılım sağlayan ülkelerin insani özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatma amacını taşımaya devam ediyor.

Türkmenistan Kökenli İroda Dosyazova Yarışma Sonrası Yaptığı Açıklama

Yılın belirli dönemlerin de dünyanın farklı ülkelerin de yapılan bu yarışmalar ilgilenen kitleler tarafından merakla ve heyecanla takip ediliyor.

Moda insanları olarak biz de günümüz kadının hayata dair hedefleri olan, kendini yenileyen, modern, akıllı ve güzel kadınlar olduğuna inanıyor ve bu öz güveni kendisin de hisseden tüm dünya kadınlarını destekliyoruz.

Bu vesileyle Lübnan’ın başkenti Beyrut'ta  gerçekleştirilen Humanity güzellik yarışmasına Türkiyemizi temsilen katılan 26 yaşında ki Türkmenistan kökenli İroda Dosyazova yarışma sonrası yaptığı açıklama da “Türkiye’yi gerçekten çok seviyorum kendi öz vatanım gibi görüyorum ve kuşkusuz hayatımın geri kalan kısmını Türkiye de en güzel şekilde geçirmek istiyorum” diyerek ülkemize olan aidiyetini ve teveccühlerini dile getirdi.

Biz de kendisine ülkemize karşı hissettiği bu güzel duygulardan ve temsil noktasında yapmış olduğu katkılardan dolayı Türkmenistanlı güzel kıymetli İroda Dosyazova’ya teşekkürlerimizi sunuyor, başarılarının devamını diliyoruz.