KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

BELEDİYE PERSONELİNE İLETİŞİM SEMİNERİ

Başbakanlık İletişim Merkezi(BİMER) Koordinatörü, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Sait Koyuncu tarafından Şair Nabi Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde Belediye personeline haberleşme ve iletişim konuları anlatıldı.

BELEDİYE PERSONELİNE İLETİŞİM SEMİNERİ

Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nce belediye personeline hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında “Haberleşme ve İletişim” konulu bir seminer verildi.

 

Belediye hizmetlerinin daha sağlıklı, verimli ve standartlara uygun şekilde yürütülebilmesi ve halkla daha iyi iletişim kurulması için böyle bir seminere ihtiyaç duyulduğunu belirten Şanlıurfa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Birim Sorumlusu Halit Çiftçi “Seminer kapsamında belediyemizin çeşitli birimlerinde görev yapan belediye personeline haberleşme ve iletişim konusunda önemli bilgiler aktardık.

 

Soru ve cevap bölümünde ise fikir alışverişinde bulunduk. Seminerimizin oldukça faydalı geçtiğine inanıyorum” dedi. Seminere, Şanlıurfa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Beyaz Masa Çalışanları, Mali Hizmetleri Müdürlüğü ve diğer birimlerde çalışan personellerin katıldığı belirtildi.

 

-HABER MERKEZİ-