GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2021 13:42   Güncelleme : 17-12-2021 13:42

Başkan Yavuz, Hastanede Tedavi Gören Şehit Annesini Ziyaret Etti

Başkan Yavuz, Hastanede Tedavi Gören Şehit Annesini Ziyaret Etti bu

Başkan Yavuz, Hastanede Tedavi Gören Şehit Annesini Ziyaret Etti


 
Vatanımızın bütünlüğü, Milletimizin huzuru için seve seve canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin geride bıraktığı kutsal emanetleri olan ailelerine ayrı bir önem ve değer veren Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, bu hassasiyetini her fırsatta gösteriyor.
 
14.06.2018 tarihinde Hakkari Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit düşen Topçu Onb. Abdulselam Halat Karaköprü İlçesinde yaşayan annesi Fatma Halat Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yattığını bildirmesi üzerine şehit annesini tedavi gördüğü hastanede ASH İl Müdür Yardımcıları Hüseyin İlhan ve Mehmet Koçak ile birlikte ziyaret etti.
 
Şehit annesi Fatma Halat’ın durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Başkan Mehmet Yavuz ASH İl Müdür Yardımcıları Hüseyin İlhan ve Mehmet Koçak ile birlikte Fatma Halat’ın oğlu İbrahim, Ferdi ve Resul Halat’ta geçmiş olsun ve acil şifa dileğinde bulundular.
 
Şehit ailelerinin çok değerli ve kıymetli olduğunu, Şehit annesi Fatma Halat’ın tedavi haberini alır almaz hastanede ziyaret etmek istediğini ifade eden Başkan Mehmet Yavuz, “Şehit ailelerimiz, bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Onlara hak ettikleri değeri ve saygıyı her fırsatta göstermeye gayret ediyoruz. Fatma teyzemizin hastanede tedavi edildiğini öğrendiğimde vakit kaybetmeden ASH İl Müdür Yardımcıları Hüseyin İlhan ve Mehmet Koçak ile birlikte hastaneye gelerek, geçmiş olsun dileğinde bulunmak ve durumu hakkında bilgi almak istedik. Şehit annemiz, tedavi görüyor. Rabbim şifasını versin inşallah. Evlatları ile görüştük. Onlara geçmiş olsun dileğimizi ifade ettik. Elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu söyledik” dedi.
 
Şehit annesi Fatma Halat ve oğulları’da, “Sayın Başkanımıza ve Müdürlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Buraya kadar gelerek, bizleri ziyaret etmeleri, bizleri gerçekten onure ettiler. Allah kendilerinden razı olsun” diye konuştular.

UYGUR MEDYA GURUBU UYGUR MEDYA GURUBU