ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 28-12-2021 18:51   Güncelleme : 29-12-2021 12:50

Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi Şanlıurfa'da Fark Yaratıyor

Şanlıurfa'da sektörün önemli markalarından Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi teknolojik hizmetleri ile rakiplerine fark atıyor. Urfalı kadınlar, Vizyon VİP'te özellikle, bölgesel zayıflama ve yüz temizlemede harika sonuçlar alıyor.

Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi  Şanlıurfa'da Fark Yaratıyor

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi'nin işletmeciliğini Muhammet Kerem AK yapıyor.

Profesyonel personeli ile hizmet verdiklerini dile getiren Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi işletme müdürü EMEL FIRAT, "Salonumuzda Bay & Bayan Lazer Epilasyonu, cilt bakımı, leke tedavisi, kaş dizayn, ipek kirpik, bölgesel zayıflama ve yüz temzileme gibi onlarca imkanı sağlıyoruz. Urfalı bayanlar özellikle yüz temizleme ve bölgesel zayıflama hizmetlerimizden çok memnun kalıyorlar. Farkı hemen görüyorlar" ifadelerini kullandı. 

Vizyon VİP Güzellik ve Estetik Merkezi'nde son teknolojik gelişmeler takip edilerek her ay yeni ürünlerle hizmet veriliyor.

Şair Şevket Mah. Atattürk Bulvarı Salihoğlu Apt. Kat 2 No 3 Haliliye/Şanlıurfa adresinde faaliyet gösteren Vizyon VİP Güzellik Salonu hakkında detaylı bilgiyi 0535 616 68 63 numaralı telefondan ve http://www.vizyonvipguzellik.com/  adresinden alabilirsiniz.

 

Haber: İbrahim Uyğur-Nabi Morçiçek-Gaffar Kaymaz