KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 08-01-2022 20:45   Güncelleme : 08-01-2022 20:45

Tatlıses, Şanlıurfa Milletvekillerine Seslendi

Ses sanatçısı Tatlıses, Şanlıurfa'nın sorunları için beraber hareket edilmesi adına milletvekillerine seslendi. Uçak seferinin iptaline dikkatleri çekti.

Tatlıses, Şanlıurfa Milletvekillerine Seslendi

Dünyaca ünlü ses sanatçısı Şanlıurfalı İbrahim Tatlıses direk İzmir uçuşlarının iptaline sitem etti. Şanlıurfa milletvekillerine seslend. Birlikte hareket edilmesi gerektiğinin altını çizen Tatlıses sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

‘’Şanlıurfa’m ile İzmir’im arasındaki uçak seferleri önce azaltıldı, şimdi tamamen kaldırılmış diye duydum. Bu Şanlıurfa’mın turizmine ve tarihin sıfır noktasına yapılmış büyük bir yanlıştır. Şanlıurfa Milletvekilleri neden bu sorunları yetkili makamlara iletmiyorlar ve mevcut sorunlar karşısında neden beraber hareket etmiyorlar. Bir an evvel bu yanlıştan dönülmesi, ilgili kişilerin devreye girmesi ve bu sorunu çözmesi için yetkili makamlarla buradan ben sesleniyorum lütfen izmir’im ve Şanlıurfa’m arasındaki uçak seferlerini tekrar başlatılmasını için bütün İzmirliler ve Urfalılar adına istiyorum . Türkiye’nin en büyük 3. Kenti ve turizmin başkenti olan Şanlıurfa’m ile İzmir’im arasındaki uçak seferlerinin kaldırılmamasını istiyorum’’