ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 07-05-2022 12:08

Piyasayı Silip Süpüren Luffy Token BTCTurk Borsası Yolunda

Ayı piyasası yaşanan şu günlerde Luffy Token yüzde 70'lik artışını sürdürüyor. Luffy'nin yakında BTCTurk Borsasına giriş yapması bekleniyor. Görüşmeler sürüyor.

Piyasayı Silip Süpüren Luffy Token BTCTurk Borsası Yolunda

Uluslararası kripto para yatırımcıları bu tokeni konuşuyor. Bol sıfırlı Luffy Token piyasayı adeta sallıyor. Bitcoin ciddi şekilde düşüş gösteriyor. Luffy BTC'ye de kafa tutuyor. 

Bsc2 ağına geçtikten sonra hızlı yükseliş gösteren Luffy Token dün gece saatlerinde sıfır atarak yeni bir rekora koştu. Çok sayıda token ile birleşetek dünyada bir ilki gerçekleştiren Luffy Token ilgi çekmeye devam ediyor.

Luffy'nin açıklanan ve açıklanması beklenen onlarca projesi bulunuyor. Aynı zamanda metaverse token da olan Luffy, Mayıs ayında 5'i açıklanan biri sürpriz olmak üzere toplam 6 borsada listelenecek.

Luffy'nin artçı şokları bununla da bitmiyor. Resmi açıklamaya göre Luffy Token, Haziran ayında ise 5 farklı borsada daha listelenecek.

Gidişatıyla yatırımcısını ekonomik olarak tatmin eden Luffy Token uzmanlara göre yüksek risk de taşıyor. Yatırım yaparken son derece cüzi miktarlarda para ayırılması öneriliyor. Uzmanlar Kaybettiğiniz zaman sizi üzmeyecek miktarlarda yatırım yapın" önerisinde bulunuyor.

Öte yandan, Luffy Token yetkililerinin 12'inci borsa olarak Türkiye'de BTCTurk ile görüşme halinde olduğu güvenilir kaynaklardan gelen bilgiler arasında. Bol sıfırlı tokenlerin Türkiye'de yoğun ilgi gördüğü ifade ediliyor. Şirketin piyasa araştırması bu yönde. Görüşmeler devam ediyor.

 

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

 

Haber: İbrahim Uyğur-Gaffar Kaymaz

UYGUR MEDYA GURUBU UYGUR MEDYA GURUBU