SİYASET
Giriş Tarihi : 13-05-2022 10:19

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı Adıyaman’da Ahmet Davutoğlu’nu Karşıladı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu 13 ve 14 Mayıs tarihlerinde Adıyaman’da Bazı ziyaretler gerçekleştirmek için Adıyaman’a geldi. Adıyaman Havaalanında Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu Şanlıurfa Teşkilatı da karşılamak için hazır bulundu.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Teşkilatı Adıyaman’da Ahmet Davutoğlu’nu Karşıladı!

     

Davutoğlu Adıyaman’da Esnaf ziyaretleri, Esnaf odaları ziyaretleri, Stk ve Kanaat Önderleri ziyaretleri, Cem evi Ziyareti ve Açılışlara katılacaktır. Davutoğlu Ayrıca Adıyaman’da Kahta ve Besni ilçelerini de ziyaret edip ilçeler de de Esnaf ziyaretleri, Esnaf Odaları ziyaretleri ve açılışlar yapacaktır.

14 Mayıs Cumartesi günü de Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Şanlıurfa Havaalanından İstanbul’a uğurlanacağı da bildirildi. 

 

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve Teşkilatı da Adıyaman’da Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nu havaalanında karşıladılar. Dr. Yeşil’e Adıyaman’da İl Başkan yardımcıları, Siyasi İşler Başkanı Abdulkadir Karakeçili, Teşkilat Başkanı Hasan Çiftçi, İdari ve Mali işler Başkanı Hidayet Baysal, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı Avukat Halil Aslan, Sosyal Politikalar Başkanı Mustafa Hakkı Helvacı, Kadın Kolları Başkanı Gülben Tümürtürkan, ve Gençlik Kolları Başkanı İnşaat Mühendisi Habip Çakmak’ta eşlik etti.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Adıyaman’da Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na Urfa ile ilgili çeşitli Problemleri de iletti.

UYGUR MEDYA GURUBU UYGUR MEDYA GURUBU