KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

VURULMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA (VİDEOLU)

Şanlıurfa'da şehir içi halk otobüsünde annesiyle birlikte yolculuk yapan çocuk merminin hedefi oldu. Dehşet anları otobüsün içindeki kameralara an be an yansıdı.

VURULMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA (VİDEOLU)

Şanlıurfa’da dün iki grup arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan silahlı kavgada şehir içi taşımacılığı yapan otobüste bulunan bir çocuk mermilerin hedefi oldu.

 

Edinilen bilgiye göre olay,Dün öğlen saatlerinde Şanlıurfa’nın Ulubatlı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre İki grup arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga eden gruplar daha sonra pompalı tüfek ve tabancalarla sokak ortasında çatıştı. Çıkan kavgada kavgaya taraf olan 3 kişi vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden mermilerle yaralandı.

 

Bu sırada şehir içi taşımacılığı yapan otobüste bulunan 9 yaşındaki Yusuf Kerem D. ile annesi Nadide D. ise kurşunların hedefi oldu. Olaydan habersiz bir şekilde otobüste oturan Yusuf Kerem D.  bir anda kafasına ve vücuduna isabet eden mermilerle yaralandı. Kanlar içerisinde kalan Yusuf Kerem D. ve annesi Nadide D. yoldan geçen başka bir aracın yardımı ile Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

 

HABER: İBRAHİM UYGUR-BURAK TAŞİYAN

HABERİN VİDEOSU