İSTANBUL (AA) - Beymen Collection 2023-24 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu, özgür ve yenilikçi stiller sundu.

Beymen açıklamasına göre, "Paisley" desen, 2023 sonbaharında yeşil-beyaz ve vizon-pembe-mavi paletiyle güncellenerek kadınsı duruşunu ve enerjisini artırıyor. Zamansız tüvit parçalar, geride bırakılan yazın sıcacık renklerinin tezatlığıyla buluşarak yeni mevsime merhaba diyor.

Koleksiyonun ilk temasında konfora odaklanan sofistike görünümler, sezonun favori renklerinden hakinin zarif tonlarıyla dikkati çekiyor. Dikiş detaylarıyla öne çıkan denimler, kadife kumaştan gömlek elbise ve pantolonlar, renkli mikro desenlerle bir araya gelerek Beymen Collection kadınının seyahat stiline ve günlük görünümlerine özgün dokunuşlar yapıyor.

"Kravat" desenini, haki ve sarı-yeşil birlikteliğiyle twill kumaşlarla buluşturan temada, klasik kazayağı deseni sezon trendlerinde öne çıkan paraşüt kumaşlarla yorumlanarak modern bir kimlik kazanıyor.

Ofis giyiminin olmazsa olmaz renk skalası siyah, beyaz ve grinin, morun dinamik karakteriyle buluşarak cesur görünümlere imza attığı tema, uygun kalıplarıyla Beymen Collection'ın ince terzilik anlayışını yansıtıyor.

Gri melanj kaşe bomber ceket ve kargo pantolon takım, çizgili blazer ceket ve maksi etek ikilisi, kazayağı kaşe yelek ve duble paça deri pantolon birlikteliği, dokularıyla sezonun stil kodlarını yansıtan etkileyici görünümler arasında yer alıyor.

Mevsimin vazgeçilmezi yün takımlar, ince deri kemerlerle tamamlanarak "maskülen-feminen" zıtlığından zarif bir uyum oluşturuyor. Hakimiyetini bu sezon da sürdüren çizgiler ise yünün yanı sıra koton tasarımlarda da ortaya çıkıyor.

Camel ve bej tonlar, denim ve balıksırtı dokularla bir araya gelerek Beymen Collection kadınına şık ve rahat, çok yönlü zamansız görünümler sunuyor. Gold düğmelerle dekore edilen kutu ceketlerin koyu yıkamalı denimlerle yakaladığı uyum, ofis hayatından sokak stiline adapte olabilen esnek karakteriyle favoriler arasında yerini alıyor.

Siyah ve beyazın elegan tavrından ve lüks kumaşlardan güç alan dördüncü temada, payet, taş ve nakış detaylarıyla zenginleşen mükemmel işçiliğiyle özel davetler için çarpıcı görünümler sunuyor. Smokin ceket, taş işlemeli tüp elbise ve "otriş" detaylı payet elbise, zarafet ve cazibeyi buluşturan özgün stilleriyle marka kadınına özel günlerde eşlik ediyor.

Siyah, beyaz, kırmızı ve vizon renklerin hakimiyetindeki "Apres-ski" kapsül koleksiyonu ise sonbahardan kışa geçişte zirve yapıyor. Saç örgüleri ve metal zımba detaylarıyla zenginleşen kar kazakları, geometrik çizgileri ve kış ruhuna uyum sağlayan geleneksel motifleriyle kar tatillerinin önemli parçası oluyor.

Beymen Collection 2023-24 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu'na, Beymen mağazalarından ve "beymen.com" internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.