SPOR
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

ŞANLIURFA BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU GELECEK VAAD EDİYOR

Akdeniz Belediyespor Futbol Kulübü ile Şanlıurfa Beşiktaş Futbol Okulu'nun yıldız oyuncuları hazırlık maçı yaptı. Bol gollü ve çekişmeli geçen maç 5-5 berabere sona ererken, 90 dakika sonunda kazanan 'dostluk' oldu.

ŞANLIURFA BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULU GELECEK VAAD EDİYOR

Akdeniz Belediyesi, liglere hazırlık maçları kapsamında Şanlıurfa Beşiktaş Futbol Okulu oyuncuları ve teknik yönetimini misafir etti. Karacailyas Futbol Sahası'nda karşı karşıya gelen 15 yaş grubundaki futbolcular bütün yeteneklerini sergiledi.

 

Çekişmeli geçen karşılaşmada yıldız oyuncular performansı ile göz doldurarak gelecek için umut vaad ettiler. Adeta gol düellosu yaşanan maçta Akdenizli ve Şanlıurfalı oyuncular dostluk içinde sahadan ayrıldılar.

 

Öte yandan Şanlıurfa Beşiktaş spor okulları hocası Selahattin Demir haber sitemize yaptığı açıklamada Her yıl olduğu gibi bu yıl da Şanlıurfa dışına çıkarak hem tatil hem de hazırlık maçları yaparak gençlerimize öz güven konusunu kazandırarak onların futbol yeteneklerinin gelişmesine katkı sunmaya çalıştıklarını,bunun yanında Spor okulları içerisinde bir ilk oluşturduğunu Profesyonel kampını aratmayacak şekilde gençlerimize bu yaşta futbol sevdirdiğini söyledi.

 

Demir;Kampın çok yararlı geçtiğini kamp döneminde daha önce planlanan hazırlık maçlarını yaptıklarını kampın çok yararlı geçtiğini Karacailyas Futbol Tesisleri'nde planlanan hazırlık maçları kapsamında çalışmalarına devam edeceğini ifade etti.

 

Turnuva kapsamında birçok ilin genç ve yıldız takımlarının burada kamp yaptıklarını 1999-2002 doğumlu genç, yıldız ve minik futbolcularıbu turnuvalarda hünerlerini sergileyecek dedi.

 

HABER:ÖMER DODANLI