GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2023 16:30

Juan Valdez, İstanbul Kahve Zirvesi'nde yerini aldı

Juan Valdez, İstanbul Kahve Zirvesi'nde yerini aldı

İSTANBUL (AA) - Kolombiyalı kahve markası Juan Valdez, İstanbul Kahve Zirvesi boyunca markayı, değerlerini, Türkiye pazarındaki marka konumlandırmasını ve piyasaya sunduğu premium kahve çeşitlerini katılımcılarla paylaşacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sektörün önde gelen şirketlerini, markaları ve iş insanlarını bir araya getiren İstanbul Kahve Zirvesi, bu yıl "Yeni Trendler Yeni Konseptler" başlığıyla 16-17 Eylül'de Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Yüzde 100 premium Colombian Coffee, Arabica çekirdekleri, özel seçilmiş kahveler ve en yüksek rakımda toplanan kahve çeşitleri ve tek tek elle toplanan kahve çeşitleri, organizasyon süresince satışa da sunulacak.

Kolombiya’nın en iyi kahve markalarından biri olan Juan Valdez, dünyanın en iyi Arabica kahve üreticilerinden biri olarak uzun yıllardır sektörde yer alıyor.

31 Mart 2022'de Honest Holding bünyesinde ilk şubesini İstanbul Harbiye’de açan kahve zinciri, İstanbul'un yanı sıra Bursa ve Ankara ile birlikte Türkiye'de toplamda 15 şubesi ile birinci sınıf kahve üretiminde piyasada değerli bir konumda yer almaya devam ediyor.

"Yüzde 100 Premium Colombian Coffee" mottosu ile dünyada 33 ülkede yer alan Juan Valdez, her gün menüsüne eklenen yeni tatlar ile kahve tüketicilerine zengin ürün çeşitliliği sunmaya devam ediyor.AdminAdmin