GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2022 23:00

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

Ligin 16. haftası tek maçla tamamlandı Eyüpspor, en yakın takipçisi Yılport Samsunspor'un 10 puan önünde liderliğini sürdürdü

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'in 16. haftası, oynanan tek maçla tamamlandı.

Ligde haftanın kapanış maçında Çaykur Rizespor, konuk ettiği Pendikspor ile 1-1 berabere kaldı.

Spor Toto 1. Lig'de 37 puanlı Eyüpspor, 15 maç oynayan en yakın takipçisi Yılport Samsunspor'un 10 puan önünde liderliğini sürdürdü.


- Sonuçlar


Spor Toto 1. Lig'de 16. hafta maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Eyüpspor-Tuzlaspor: 2-0

Bodrumspor-Gençlerbirliği: 2-0

Beyçimento Bandırmaspor-Altınordu: 1-0

Yılport Samsunspor-Altaş Denizlispor: 5-0

Sakaryaspor-Erzurumspor FK: 2-0

Manisa FK-Ankara Keçiörengücü: 0-0

Adanaspor-Göztepe: 2-2

Altay-Dyorex Boluspor: 5-1

Çaykur Rizespor-Pendikspor: 1-1


- Puan durumu


Spor Toto 1. Lig'de 16. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIMOGBMAYAVP
1.EYÜPSPOR1611412491537
2.YILPORT SAMSUNSPOR1576225131227
3.ÇAYKUR RİZESPOR1568122111126
4.PENDİKSPOR1575321101126
5.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ157532619726
6.BODRUMSPOR157442517825
7.DYOREX BOLUSPOR157441513225
8.MANİSA FK156632220224
9.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR156631919024
10.SAKARYASPOR167182525022
11.ALTAY155641714321
12.ADANASPOR154652424018
13.GÖZTEPE145361414018
14.TUZLASPOR154471721-416
15.ERZURUMSPOR FK153571523-814
16.ALTINORDU153391427-1312
17.YENİ MALATYASPOR152581424-1011
18.GENÇLERBİRLİĞİ1514101429-157
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR1513111031-216


- 17. hafta


Spor Toto 1. Lig'de 17. hafta maçlarının programı şöyle:

9 Aralık Cuma:

20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

10 Aralık Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel)

11 Aralık Pazar:

13.30 Dyorex Boluspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

AdminAdmin