KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Hastaneye Gitmek İstemeyen Yaralı, Ambulansın Anahtarını Çaldı

Şanlıurfa'da, zabıta ile esnaf arasında çıkan arbedede 21 yaşındaki Muzzaffer Tankuş yaralandı

Hastaneye Gitmek İstemeyen Yaralı, Ambulansın Anahtarını Çaldı

 

 

Şanlıurfa'da, zabıta ile esnaf arasında çıkan arbedede 21 yaşındaki Muzzaffer Tankuş yaralandı. Hastaneye gitmek istemediğini söyleyen Tankuş, çağrılan ambulansın anahtarını çaldı.

 

Olay, Divanyolu Caddesi üzerinde akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde seyyar olarak meyan şerbeti satan Muzaffer Tankuş ile zabıta görevlileri arasında tartışma çıktı. Şerbet tezgahının alınmasına engel olmak isteyen Tankuş ile zabıta arasında çıkan tartışma arbedeye dönüştü. Arbede sırasında Tankuş, kafasından yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis gönderildi. Yaralanan Tankuş'u hastaneye götürmesi için de ambulans istendi.

 

15 DAKİKA ANAHTAR ARANDI

 

Kısa sürede olay yerine gelen ambulansa binmek istemeyen Tankuş, hastaneye gitmek istemediğini söyledi. Ambulansa konulan ve dışarı çıkmak isteyen Tankuş, bu sırada ambulansın anahtarını cebine koydu. Şoför, hastaneye gitmek için bindiği ambulansın anahtarının yerinde olmadığını gördü. Polis ve ambulans şoförü bu kez kayıp anahtarı bulmak için çalışma başlattı. Polis, anahtar çalmanın suç olduğunu söyleyerek vatandaşlardan kendilerine yardımcı olmalarını istedi. Vatandaşların anahtarı görmediklerini söylemesi üzerine, polis hastaneye gitmemek için direnen yaralı esnaf Muzaffer Tankuş'a yöneldi. Tankuş, bunun üzerine ambulansa ilk konulduğunda el çabukluğu ile cebine koyduğu anahtarı polislere verdi. Çevreden tepki gören Tankuş, tedavisi yapılmak üzere Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ÖŞ,ÖP (HK/RT) 

 HABERLER.COM