SİYASET
Giriş Tarihi : 24-08-2022 17:09

Urfalı Haber Spikeri Ömer Yılan İYİ Parti'ye Katıldı

Şanlıurfa’da İYİ Parti’ye katılımlar devam ederken bu kez sürpriz bir isim parti saflarına geçti. 

Urfalı Haber Spikeri Ömer Yılan İYİ Parti'ye Katıldı

 

 

 

Şanlıurfa’da Ana Haber spikerliği, TV Program yapım ve sunuculuğu yapmış ve eğitim alanında faaliyet gösteren Ömer YILAN aldığı karar ile İYİ Parti saflarına katıldı.

 

Son dönemlerde İYİ Partiye katılımlar devam ederken bu kez İl Başkanı Mehmet Fedai ÇAKMAKLI, Ömer YILAN’a yetki belgesi verdi. Partide, İstişare Üst Kurulu Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ömer YILAN yetki belgesini parti binasında düzenlenen tören ile İl Başkanı Mehmet Fedai ÇAKMAKLI’dan aldı.

 

Ömer YILAN duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Ülkemizin müreffeh bir seviyeye ulaşması için bizler geri duran değil, ileri atılan olmalıyız. Bu güzelim ülkeye ve şanlı şehir Urfa’ya bugüne dek farklı platformlarda hizmet etmek nasip oldu. Ancak bugünden sonra liyakat esaslı, demokrasiyi baz alan, engel değil destek omuzu koyan, öfke ve nefret dilinden uzak bir ortamda elimizden geldiğince katkı sunmaya çalışacağız. Ben değil, biz dilini kullanacağız ve İYİ olacağız. Çalışmalarımızın başta şehrimize ve ülkemize fayda sağlamasını Allah’tan ümit ediyorum” dedi.

 

İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı ise şunları kaydetti: “Partimiz İYİ’lerin Partisi olmaya devam ediyor. Her geçen gün partimize olan teveccüh artmaktadır. Bugün de Şanlıurfa’nın yakından tanıdığı bir ismi, Ömer YILAN’ı partimize kazandırmanın sevinci içindeyiz. İnanıyorum ki kendisi çalışmaları ile teşkilatımıza çok ciddi katkılar sunacaktır. Ben şimdiden kendisine can-ı gönülden başarılar diliyor, aldığı bu güzel karardan dolayı kendisini tebrik ediyorum. İnanıyorum ki İYİ Parti hareketi yakın zamanda ülkemizin özlenen günlerine kavuşması için önemli bir rol üstlenecek ve içinde bulunduğumuz bu girdaptan bizleri çıkaracak İYİ politikalar üretecektir” dedi.

 

AdminAdmin