KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

CHP HEYETİ ŞANLIURFA TEMASLARI DEVAM EDİYOR

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak için bir süredir Şanlıurfa’da bulunan CHP’li Milletvekillerinin oluşturduğu heyet Şanlıurfa'daki kurum ve kuruluşlar ziyaretleri devam ediyor... Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak için bir süredir Şanlıurfa’da bulunan CHP’li Milletvekillerinin oluşturduğu heyetin bu seferki adresi, önceki akşam iftardan sonra Şanlıurfa Araştırma ve Uygulama Hastanesini oldu.

CHP HEYETİ ŞANLIURFA TEMASLARI DEVAM EDİYOR

Hastaneyi ziyaret eden heyet burada bulunan hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundular… CHP heyetinde CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Şanlıurfa İl Başkan Vekili Aydın Paydaş. CHP Karaköprü Belde Başkanı Kenan Karataş, İl Yönetiminden Mehmet Aykaç, Halil Kansu ve Bekir Akıl hazır bulundular.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatı ve meclisin tatil olmasını fırsat bilen CHP’li vekiller dur durak demeden Şanlıurfa temaslarına devam ediyor… Hastane bahçesinde bulunan hasta yakınları ile tek tek görüşen CHP heyeti burada bulunan hasta yakınlarının sorunlarını dinledi ve gerekli notlar alarak vatandaşlarla sohbet etti.

 

Hastane bahçesinde vatandaşlarla sohbet ederek birlikte çaylarını içen CHP’li vekiller Şanlıurfa’nın sorunlarını yakından biliyoruz, bugünde vatandaşlarımızla birlikte olmak için hastaneye geldik ve gördük ki hakikaten Şanlıurfa’nın birçok sorunu var ve bu sorunları bir rapor hazırlayarak hem Genel Merkezimize hem de gerekli olan mercilere ileteceklerini söylediler.

 

Hastane ziyareti sırasında vatandaşlar CHP heyetinde bulunan vekiller özellikle Hilvanlı olan CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal’a sorunları ilettiler… Vekil Mahmut Tanal ise bütün sorunları can kulağı ile dinledi.

 

Heyet daha sonra hastane bahçesinde bulunan bütün hasta yakınları ile görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak hastaneden ayrıldılar.

 

-HABER MERKEZİ-