KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

KAYMAKAM AYGÖL'E MUHTEŞEM VEDA

Kaymakamlar Kararnamesi ile Rize Vali Yardımcılığına atanan Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl onuruna Harran Otelinde veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAM AYGÖL'E MUHTEŞEM VEDA

 

Kaymakamlar Kararnamesi ile Rize Vali Yardımcılığına atanan Akçakale Kaymakamı Şefik Aygöl onuruna Harran Otelinde  veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğinde konuşan Kaymakam Aygöl, yaklaşık 4 yıl görev yaptığı Akçakale'den çok güzel duygularla ayrıldığını belirterek, ilçenin hizmeti hak ettiğini kaydetti.

Konuşurken duygulandığı gözlenen Aygöl, şunları kaydetti:

''Mesai arkadaşlarımla birlikte ilçeye birçok hizmet yapmaya çalıştık. Burada görev yaptığım 4 yıl içerisinde yoğunluktan dolayı toplam 28 gün izin kulandım.. İşlerim nedeniyle çocuklarımı ve ailemi bile bazen ihmal ettiğim günlerim oldu. Ama ilçeye çok güzel şeylar yaptığımıza inanıyorum. Benden sonra burada görev yapacak kaymakam da ilçeye çok şeyler kazandıracaktır. Ben buraya kadar gelen ve bu yemeği düzenlenmesinde emeği bulunan herkese herkese teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin.''

Şefik Akgöl’ün konuşması sırasında konukların arasında bulunan Şefik Akgöl’ün Babası gözyaşlarına hakim olamadı.

Ataman ise kaymakam Aygöl'ün görev süresi boyunca ilçe ve köylerine sayılamayacak kadar hizmet yaptığını belirterek, ilçe halkı adına kendisine teşekkür etti.

Aygöl'ün yaptığı çalışmaların slayt eşliğinde sunulduğu gecede Kaymakam Aygöl'e bazı kurum ve STK temsilcileri tarafından plaket ve hediyeler takdim edildi.

Yemeğe, AK Parti Milletvekilleri Abdulkerim Gök ile Halil Özcan, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.