KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

ŞÜPHELİ ÇANTA PANİGE NEDEN OLDU

Şanlıurfa’da hastane girişine yakın şüpheli el çantası bomba paniğine neden olurken meraklı vatandaşlar hastalarını bırakıp çantayı izledi.

ŞÜPHELİ ÇANTA PANİGE NEDEN OLDU

  Olay öğlen saatlerinde hastane caddesi çocuk hastalıkları hastanesi giriş kapısı önünde meydana geldi.155 polis imdat hattını arayan bir kişi hastane girişinde şüpheli bir el çanta olduğunu ve içinde bomba olabileceği ihbarında bulundu. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi ve bomba imha ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri çanta alanında güvenlik şeridi çekerek giriş çıkışları önledi. şüpheli çantanın olduğu alanın karşısında bulunan hastaneye gelen vatandaşlar bu defa hastalarını bırakıp çantayı izlemeye başladı. Polis ekiplerinin defalarca alanı boşaltın demsine rağmen meraklı vatandaşlar alandan ayrılmadı. Bazı vatandaşlar ise güvenlik şeridinden geçmek istedi.

  Alanda geniş önlem alan polis ekiplerinin yanına yaklaşan bir vatandaş ben burada çantamı unuttum korkarım onun için buradasınız diyerek şaşkınlığa uğradı. Polis ekipleri şahısa arabasını kenara park edip alana gelmesini istedi. İsminin açıklanmamasını isteyen ecza deposu çalışanı çantasını hastası olduğundan dolayı aceleden unuttuğunu içinde de yüklü miktar para olduğunu söyledi. Kendi eliyle gidip çantasını yerden alan vatandaş polis ekiplerinden zamanlarını aldığından dolayı özür dileyerek ayrılırken o esnada meraklı vatandaşlar yine çanta sahibinin etrafında kordon oluşturarak seyir etmeye başladı. Bazı vatandaşlar ise duruma tepki göstererek kalabalığın dağılmasını istedi.

HABER:İBRAHİM UYGUR