SPOR
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Carvalhal'e göre 4 gün...

Beşiktaş Dergisi'ne konuşan Beşiktaş Futbol A Takımı Teknik Sorumlusu Carlos Carvalhal, "Futbolcusuyla, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, hep varolanın üzerine ekleyerek bugünlere kadar geldik" dedi.

Carvalhal'e göre 4 gün...

Beşiktaş Futbol A Takımı Teknik Sorumlusu Carlos Carvalhal, Siyah Beyazlı kulübün resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'ne açıklamalarda bulundu.

Carvalhal'ın dergiye verdiği röportajında öne çıkan açıklmaları ise şunlar oldu;

"Futbolcusuyla, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, hep varolanın üzerine ekleyerek bugünlere kadar geldik. Her gün biraz daha iyi oynadığımızı, iyi bir noktaya geldiğimizi düşünüyorum. Sezonun ilk yarısını üçüncü sırada bitirdik ama önemli olan ikinci yarıyı da bitirdiğimizde ilk dörtte olmak ve play-off'a kalabilmek, çünkü şampiyon orada belirlenecek."

"Bizim için önemli olan önce Braga'yı geçip, sonra da kiminle eşleşeceksek, onu geçmek. Kademe kademe gideceğiz."

"Benim görevim takımda kurallar koymak. Bu kurallar çok basittir ama açıktır. Neyin yapılıp yapılmaması gerektiği, neyin söylenip söylenmemesi gerektiği ile ilgili kurallardır."

"Beşiktaş, her şeyin üstündedir. Bizim de, futbolcuların da üstündedir. Herkesin kulübe saygı göstermesi gerekir."

"Bir oyuncunun dinlenmesi için, yüzde yüz değil, olabildiğince kendine gelmesi için, dört güne ihtiyaç var. Bu ara asla iki gün olamaz."

"Tayfur Havutçu, hem takımı hem camiayı bir araya getirebilen, çok sevilen bir isim. Tayfur burada olduktan sonra, bana da, takıma da paylaşımlarıyla katkıda bulunacaktır. Hepimizin tek amacı var. Takıma başarılar kazandırmak."

Kaynak: sporx.com

 

Haber Kaynağı :