TURİZM
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Gelin, hakem dmada sarı kart gösterdi

Spor Toto Süper Lig Üst Klasmanda Yardımcı Hakem olarak görev yapan Ekrem Kan ile Ege Üniversitesi'nde memur olan Ceren Hepcanlar Fuar Evlendirme Memurluğu'nda dünya evine girdi.

Gelin, hakem dmada sarı kart gösterdi
İZMİR/STAR

Çiftin nikahını kıyan Başkan Tartan, 21 yaşında genç bir hakem olarak uluslararası başarılı maçlar yöneten damat Ekrem Kan'ı tebrik ederek, "Gelecek vadeden başarılı kardeşimi umarım daha iyi yerlerde göreceğiz" dedi. Başkan Tartan her zaman olduğu gibi "Ailenin temel taşı kadındır" diyerek aile cüzdanını gelin Ceren Hanım'a verdi.

Damadın hakem arkadaşlarının hazırladığı sürpriz ise nikaha damgasını vurdu. Yine bir ilkin yaşanmasına neden olan sürprizi uygulamak ise Başkan Tartan'a nasip oldu. Tartan, "Damat iş hayatında kırmızı ve sarı kartı hep gösteriyor ama eşine hep sevgi kartını gösteriyor. Ceren, Ekrem seni üzerse kırmızı karta gerek yok ama bu sarı kartı göster yeter" diyerek gelin Ceren Hanım'a sarı kart verdi. Salonu kahkahalara boğan bu sürpriz karşısında gelin ve damat da evliliklerinin ilk sürprizini yaşamış oldu. Nikahtan sonra genç çift, balayı için Bodrum'a gitti.

2 ek — Tüm ekleri indir Tüm resimleri görüntüle

kaynak:f5haber.com