TURİZM
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Beşiktaş'tan Quaresma'ya son teklif!

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, 18 Eylül'de Quaresma ve menajeriyle bir kez daha masaya oturacak. Siyah-beyazlılar, ücretini indirmeyi kabul ederse, Portekizli oyuncuya yeni sözleşme imzalatacak

Beşiktaş'tan Quaresma'ya son teklif!

Beşiktaş Yönetimi'nden izin alarak Portekiz'e giden Ricardo Quaresma, 18 Eylül Salı günü Türkiye'ye döner dönmez siyah-beyazlı kulüple masaya oturacak. Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran geçtiğimiz günlerde Quaresma'nın menajeri Jorge Mendes'in Türkiye'deki partneri olan Ahmet Bulut ile bir araya gelerek zirvenin ön hazırlığını yaptı. Bulut ile kulüp binasında buluşan Tamer Kıran, Portekizli oyuncuyu takıma tekrar nasıl geri kazanabilecekleri konusunu masaya yatırdı.

Siyah-beyazlı idareci; ücret indiriminden, yeni sözleşmeye kadar bütün detaylar hakkında yönetimin düşüncesini Ahmet Bulut'a iletti. Teknik Direktör Samet Aybaba'nın da onay vermesiyle Ricardo Quaresma'yı takıma geri getirmenin formülleri üzerinde çalışan siyah-beyazlı yönetim, Ahmet Bulut ile yaptığı görüşmeden somut bir sonuç çıkaramazken, ikinci toplantı için Quaresma'nın dönüşünün beklenmesine karar verildi. Q7'nin yanı sıra Jorge Mendes'i de Türkiye'ye davet etmeyi düşünen Beşiktaş Yönetimi, tarafların bir araya gelmesiyle krizi tamamen noktalamanın planlarını yapıyor. Siyah-beyazlıların, yıllık 3 milyon 750 bin euro kazanan Ricardo Quaresma'ya yeni bir sözleşme teklif edeceği öğrenildi. Yönetimin, yeni teklifi kabul etmesi halinde Portekizli yıldızı uzun yıllar kadroda tutmak istediği ifade edildi.


kaynak:f5haber.com