GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2023 10:30

FLO, trend alarmını kış koleksiyonu ile başlatıyor

Sezon trendlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için geniş ürün yelpazesi sunuyor

FLO, trend alarmını kış koleksiyonu ile başlatıyor

İSTANBUL (AA) - FLO, günün her anına eşlik edecek yüzlerce modelin yer aldığı kış koleksiyonuyla hayata ayak uyduran yüzlerce modeli 7'den 70'e her kesimin beğenisine sunuyor.

FLO açıklamasına göre, sezon trendlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için geniş ürün yelpazesine sahip. Klasik model ayakkabılar, sneakerlar, makosenler; toka, kalın taban ve renk detaylarıyla kombinlerin eşlikçisi oluyor.

Günlük modunu stiline taşımak isteyen kadınlar için siyah, beyaz ve bej renkleriyle öne çıkan sneakerlar, renkli şeritler ve kalın taban detaylarıyla kombinlerin "göz alıcı" parçası oluyor.

Erkeklerin ofis hayatının ve özel günlerinin en önemli tamamlayıcısı olan klasik ayakkabılar, FLO kış koleksiyonunda deri, rugan ve süet seçenekleri ile yer alıyor. Bağcıklı ve düz modelleri, kahverengi, siyah, lacivert, haki gibi her kombine eşlik edebilecek renkleri ve farklı taban alternatifleri ile koleksiyonun en önemli parçaları arasında dikkati çekiyor.

Her renk ayakkabının yer aldığı kış koleksiyonunda, siyah, beyaz, pembe, gri ve lacivert renkli ayakkabılar, hem okulda hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilecek modeller arasında göze çarpıyor.

AdminAdmin