GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2023 17:00

Param'da üst düzey atamalar yapıldı

Param'da Murat Düzgün CHRO görevine, Feyza Dereli Fedar CMO, Cansu Müftüoğlu CFO, Taner Anlatıcı CSIO, Gamze Koçer ise CCSO olarak atandı

Param'da üst düzey atamalar yapıldı

İSTANBUL (AA) - Param, Türkiye’de ve dünyada sürdürdüğü büyüme stratejisi doğrultusunda üst düzey atamalar gerçekleştirdi.

Param açıklamasına göre, 2023 yılı itibarıyla Murat Düzgün CHRO görevine getirilirken, Feyza Dereli Fedar CMO olarak atandı. Cansu Müftüoğlu CFO olurken, Taner Anlatıcı ise CSIO görevini üstlendi.

2012 yılından bu yana farklı görevlerde Param'a katkı sağlayan Gamze Koçer ise yeni dönemde kariyerine CCSO olarak devam edecek. Böylelikle Param, öncülük ettiği fintek sektörüne güçlü kadrosuyla yön vermeyi sürdürecek.

Param CHRO'su Murat Düzgün, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini (MBA) tamamladı.

Kariyerine 2000 yılında HSBC Bank İnsan Kaynakları ekibinde MT olarak başlayan Düzgün, 2012 yılına kadar Türkiye ve Londra'da çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Performans ve Ücret Yönetiminden Sorumlu Departman Yöneticisi olarak çalıştı. Nisan 2012'de Odeabank kurucu yönetim ekibinde kariyerine devam eden Düzgün, 10 yılı aşkın süreçte tüm İK fonksiyonlarından sorumlu insan kaynakları direktörü olarak çalışmalarını sürdürmekteydi.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Param CMO'su Feyza Dereli Fedar, çalışma hayatına PwC Türkiye’de başladı. Fedar, Tofaş ve Garanti Bankası’nda pazarlama alanında çeşitli görevler aldı.

2011’de GittiGidiyor’da CRM Müdürü olarak başladığı e-ticaret kariyerine 2012’de Dijital Pazarlama ve CRM Müdürü olarak devam eden Fedar, Ağustos 2015’ten itibaren GittiGidiyor’daki görevini CMO olarak sürdürmekteydi.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Param CFO'su Cansu Müftüoğlu, çalışma hayatına PwC Türkiye’de başladı. Bağımsız Denetçi olarak başladığı kariyerine 2018 yılında aynı şirkette Yönetim Danışmanı olarak devam eden Müftüoğlu, Aralık 2020'den itibaren Anatolia Geneworks'de CFO olarak çalışmaktaydı.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra İtalya Bocconi Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü’nde yüksek lisans programını tamamlayan Param CSIO'su Taner Anlatıcı, kariyerine Citibank'ta başladı.

Uzun yıllar Citibank'ın yurt içi ve yurt dışındaki genel merkezlerinde, sonrasında Morhipo'da finans ve strateji alanlarında çalışan, 2019-2021 yılları arasında ise Hepsiburada'da Strateji Direktörlüğü yapan Anlatıcı, GittiGidiyor'da CSIO olarak görev yapmaktaydı.

Param CCSO'su Gamze Koçer ise Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra yine Başkent Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Koçer, 2012’nin Aralık ayında Param'da göreve başladı.

10 yıllık süreçte birçok farklı birimde başarılı işlere imza atan Koçer, son olarak Param Group bünyesinde Proje Yönetimi ve Operasyon Birimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Ürün ve Süreç Yönetimi Birimlerinden sorumlu TURK Elektronik Para AŞ Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

AdminAdmin