GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-01-2023 23:00

Piapiri'de yatırım hesabı açan ilk 1000 kişiye Hepsiburada hediye çeki hediye

Piapiri'de yatırım hesabı açan ilk 1000 kişiye Hepsiburada hediye çeki hediye

İSTANBUL (AA) - ÜNLÜ & Co'nun yeni dijital girişimi Piapiri, yılın ilk kampanyasını Hepsiburada işbirliği ile gerçekleştiriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Piapiri uygulaması üzerinden ÜNLÜ Menkul Değerler AŞ nezdinde kaldıraçlı alım satım işlemleri hariç olmak üzere bireysel yatırım hesabı açan ilk 1000 kişi, Hepsiburada’nın internet sayfası ve mobil uygulaması üzerinden yapacakları alışveriş esnasında kullanılabilecek 200 TL karşılığında Hepsiburada hediye çeki kazanacak. Bireysel Yatırımcılar, Piapiri uygulamasını indirip, müşteri ol adımından yatırım hesabı açarak kampanyadan yararlanabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak için bakiye şartı ve işlem hacmi şartı aranmıyor, ayrıca Piapiri'de herhangi bir hesap açılış işletim ücreti de ödenmiyor.

Hesap açmak için uygulama marketlerinden Piapiri uygulamasını indirip "Müşteri Ol" adımından görüntülü görüşme veya ücretsiz kuryeli model ile hızlıca işlemleri tamamlamak mümkün oluyor.

Yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile yatırım için dijital bir ekosistem sunan Piapiri, kişiselleştirilebilir önyüzü ile de özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor.

Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla ücretsiz bir şekilde sunan Piapiri'den, Tefas fonlarının tüm detaylarına da ulaşılabiliyor. ÜNLÜ & Co analistlerinin özenli çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o dönem en beğendikleri hisse senetlerinden oluşan Model Portföy'ün de yer aldığı Piapiri'de, güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için bildirimleri açık tutmak yeterli. Piapiri'de yatırımcılar ayrıca, Robotik Sepetler ile algoritmik öneri modelleri üzerinden farklı temalar için oluşturulan robotik hisse senedi portföylerine yatırım yapabiliyorlar.

AdminAdmin