GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-01-2023 10:30

DeFacto, Sodexo FlexoGift markaları arasına katıldı

Sodexo Avantaj Üyeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Yargı: "DeFacto’nun tüm Türkiye’deki yaygın mağaza ağı sayesinde FlexoGift kullanıcıları harcama limitlerini diledikleri gibi kullanabilecek"

DeFacto, Sodexo FlexoGift markaları arasına katıldı

İSTANBUL (AA) - Sodexo’nun çalışan motivasyonunu ve bağlılığını artırarak verimlilik sağlama konusunda şirketlere katkıda bulunan kurumsal dijital hediye platformu FlexoGift, marka ağına DeFacto’yu ekledi.

Sodexo açıklamasına göre, iş birliği kapsamında çalışanlar artık işverenleri tarafından yüklenen FlexoGift harcama limitlerini DeFacto’nun Türkiye geneline yayılmış yüzlerce mağazasında özgürce kullanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sodexo Avantaj Üyeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Yargı, FlexoGift üye ağlarını hızla genişlettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Sodexo olarak yan haklar dünyasından, çalışan deneyimini 360 derece ele alan ‘çalışan deneyimi’ platformuna dönüşerek, şirketlere esnek ve kişiselleştirilmiş bir yapı sunuyoruz. Çalışanlara seçme özgürlüğü sunan, onların motivasyonunu ve bağlılığını artıran, işverenlerin ise operasyonel yükünü hafifleten uçtan uca dijital çözümlerimiz ile ihtiyaç ve beklentilere cevap veriyoruz. Kurum içi bir inovasyon olarak hayata geçirdiğimiz yüzde yüz dijital kurumsal hediye platformumuz FlexoGift’in üye ağına yeni bir moda markası daha dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. FlexoGift üye ağımız gün geçtikçe büyüyor ve çeşitleniyor. Çalışanlara ihtiyaçlarına yönelik seçme özgürlüğü sunabilmek ve hayatlarına dokunabilmek en büyük önceliğimiz. DeFacto trend ürünleri, sürdürülebilir koleksiyonları ve bu alanda yaptığı faaliyetlerle çalışmayı istediğimiz bir markaydı. Bu iş birliği sayesinde sürdürülebilirlik değerlerimize katkı sağlarken iş dünyasına giyim alanında yeni bir marka daha sunduk. DeFacto’nun tüm Türkiye’deki yaygın mağaza ağı sayesinde FlexoGift kullanıcıları harcama limitlerini diledikleri gibi kullanabilecek."

FlexoGift’in şirketlere sunduğu faydalara değinen Yargı, FlexoGift'in, dijital alt yapısı sayesinde şirketlerin tüm siparişleri dijital ortamdan yönetmesini sağlayarak operasyonel süreçleri minimuma indirdiğini ve şirketlere hız kazandırdığını belirtti.

Bu süreçlerin dijital olarak yönetilmesi sağlanarak karbon ayak izini azaltmayı önemseyen çevre dostu şirketlere de alternatif bir çözüm sunduğunu ifade eden Yargı, "İşverenler dijitalleşen süreçler sayesinde hızlı bir şekilde çalışanlarının harcama limitlerini telefonlarına SMS olarak gönderebiliyor. Çalışanlar ise FlexoGift uygulaması üzerinden bu harcama limitlerini diledikleri zaman, istedikleri markalar arasında bölüştürerek esnek bir şekilde kullanabiliyor." açıklamasında bulundu.

AdminAdmin