SİYASET
Giriş Tarihi : 18-01-2023 10:02

Urfa Yeniden Refah Partisi'nden Önemli Açıklamalar

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa il başkanı Yavuz önemli açıklamalarda bulundu.

Urfa Yeniden Refah Partisi'nden Önemli Açıklamalar

Yeniden Refah Partisi, Şanlıurfa İl Başkanı İsmail YAVUZ Bey'in Karaköprü aylık ilçesinin, Ocak ayı ilçe divan toplantısında açıklamalarda bulundu.

 

İl başkanı İsmail YAVUZ Denenmiş lerin, paslanmış"ları cilalamak şehrimize ve ülkemize asla fayda sağlamayacaktır.

 

İl başkanı İsmail YAVUZ açıklamasına şöyle devam etti. Yıllardan beridir necip milletimizin, gerçekleşmeyen vaadler ile oyları alınmış. Fakat hizmet yolunda noksan kalınmış ve Beytü'l-mal'a sahip çıkılmamıştır. 

 

Yeniden Refah Partisi olarak her daim söylüyoruz, daha önce denenmiş artık milletimize hizmet noktasında verebileceği bir şeyi kalmamış'ları tekrar denemek şehrimize, milletimize ne yazık ki sağlayacağı fayda kalmamıştır.

 

Seçim döneminde, seçime aylar kala, kahraman gibi ortaya çıkmaları hiç samimi gelmemektedir. Yıllardan beridir necip milletimizin tensipleri ile devletimizin çeşitli kademelerinde görevler almış, belediye başkanlıkları, milletvekillikleri yapmış bakanlıklar yapmışların, yetki ellerinde olmasına karşın şehrimize fayda sağlayamadıkları gibi,

Yine bir seçim döneminde adeta kahramanlar gibi parlatılmasını asil ve necip milletimiz farkındadır.

 

Yeniden Refah Partisi olarak diyoruz ki Allah'ın izni ve milletimizin tensipleri şehrimizin ve ülkemizin yönetiminde genç, dinamik, vizyonu geniş, önce ahlâk ve maneviyat diyen, ehliyet ve liyakat sahibi gençlerin önünü açmak, daha hayırlı olacaktır. Yeniden Refah Partisi olarak, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey'in öncülüğünde Yeniden Büyük Türkiye'yi bizler kurar ve Şanlıurfalı hemşerilerimizin sorun ve sıkıntılarını ancak ancak milli görüş kadroları çözebilir.

 

 Ülkemizin adeta seçim kaderini belirleyen Şanlıurfa şehrimiz, feraseti ile en doğruyu seçeceğinden zerre şüphemiz yoktur.

 

 

Kıymetli hemşerilerimizi en kalbi hürmetlerim ile selamlıyorum.

 

İsmail YAVUZ

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa il başkanı

AdminAdmin