SİYASET
Giriş Tarihi : 19-01-2023 20:58

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Fakıbaba mı?

Kulis TV ve Değişim TV ortak yayınında Fakıbaba'nın verdiği cevap dikkat çekti: ' Belki partim bana tüm ülkeye hizmet edecek bir görev verir'

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Fakıbaba mı?

Moderatörlüğü Kader Topal ve Mehmet Yetim'in yaptığı programın konuğu İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba oldu.

"2023 ve 2024 genel seçimlerine milletvekil mi yoksa belediye başkan adayı olarak mı katılacaksınız?"  şeklindeki soruya Fakıbaba'nın verdiği cevap akıllarda soru işareti yarattı.

Fakıbaba, " Vekil ya da belediye başkanı olarak.  Partim bana ne görev verecek bilmiyorum. Bakarsınız partim bana tüm ülkeye hizmet edecek bir görev verir' yönündeki cevabı dikkat çekti.

Canlı yayını izleyenler takipçiler sosyal medya platformları üzerinden, " Fakıbaba Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı mı?"  görüşlerini paylaştı.

İki dönem belediye başkanlığı, 3 dönem milletvekilliği yapan Fakıbaba bir dönem de Tarım Bakanlığı yapmıştı. Fakıbaba son olarak Ak Parti Şanlıurfa milletvekilliğinden istifa ederek İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanlığına geçmişti.

Haber: İbrahim Uyğur 

AdminAdmin