GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2023 14:30

Zingat ile TURPA’dan emlakta yeni güç birliği

Zingat Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek: "Sektörün gelişmesine yönelik her türlü yapıyı destekliyoruz ve TURPA ile iş birliğimiz de bu yaklaşımımızın anlamlı adımlarından biri oldu"

Zingat ile TURPA’dan emlakta yeni güç birliği

İSTANBUL (AA) - Zincir emlak markalarından TURPA ile emlak sitesi Zingat.com arasında iş birliği protokolü Zingat Genel Müdürlük'te imzalandı.

Zingat'tan yapılan açıklamaya göre, Zingat Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek ve TURPA Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tavas tarafından 20 Ocak 2023'te imzalanan iş birliği protokolü, Zingat’ın TURPA’nın mevcut tüm temsilciliklerinin erişimine açılmasını kapsadı. Zingat ile iş ortaklığı, TURPA’nın Türkiye’nin birçok ilinde mevcut olan bayilerinin yanı sıra 2023 yılı boyunca çatısı altında faaliyet göstermeye başlayacak yeni temsilcilikleri de kapsayacak.

İmza töreninde Erkek ve Tavas’ın yanı sıra TURPA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Tavas, TURPA Hukuk Müşaviri Murat Dinçel, Zingat Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Olga Özbey, Zingat İnsan Kaynakları ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Zafer Maşalacı ve Zingat Özel Müşteriler Kıdemli Satış Müdürü Ata Evsen hazır bulundu. ​​​​​​​

Açıklamada görüşlerine yer verilen Zingat Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek, yaptığı konuşmada, TURPA ile iş birliğine gitmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Yenilikçi emlak sitesi Zingat olarak ‘Emlak.Bilgi.Güven.’ misyonumuzla çalışmalarımızı sektöre fayda odaklı sürdürürken, gayrimenkul sektöründe eğitim ve güven inşa etme konusunda aynı hassasiyeti taşıdığımız TURPA ile ortak amaçlarda bizleri buluşturan bir iş birliğine imza atmanın memnuniyetini taşıyoruz." diyen Erkek şöyle devam etti:

" Sektörün gelişmesine yönelik her türlü yapıyı destekliyoruz ve TURPA ile iş birliğimiz de bu yaklaşımımızın anlamlı adımlarından biri oldu. İş birliğimiz, yıl boyunca TURPA bünyesine katılacak yeni temsilcilikleri de kapsaması dolayısıyla, penetrasyon garantili bir proje niteliği taşıması yönüyle de oldukça kıymetli. TURPA temsilciliklerinin; Zingat.com ve Zingat’ın İngilizce sitesi üzerinden gerek yurt içinde gerek yurt dışında gayrimenkul arayışında olan bireylere, gerekse de Zingat Connect, Zingat Bana Ev Bul gibi pek çok benchmark hizmetimizden faydalanarak müşterilerine ulaşmalarına aracılık ediyor olacağız. 2023 yılının ilk ayında gerçekleştirdiğimiz protokolün hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

TURPA Yönetim Kurulu Başkanı Tavas da 1988 yılından beri hizmet vermeye devam ettiklerini belirterek, “TURPA, modern ofisleri ve profesyonel brokerleri, danışmanları ile yeni nesil pazarlama teknikleri kullanarak, ülkemizin birçok yerinde gayrimenkul satım-kiralama ve danışmanlık hizmeti veren, tamamı yerli sermaye ile kurulan ve geliştirilen kurumsal bir franchise markasıdır.

​​​​​​​Sektörde yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübemizle hayata geçirdiğimiz TURPA markamızla önceliğimiz, doğru iş birlikleri yaparak 81 ilde var olmak ve şube sayımızı hızla artırmak. ‘Hedefiniz büyükse biz varız’ sloganıyla çıktığımız yolculukta Zingat ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

ibrahim uyguribrahim uygur