ve "bu tür oyunlarla Müslümanların birliğinin hedef alındığı"nı söyledi." data-keywords="şanlıurfa,urfa,haber,sanli,urfa,urfahaber" data-share="0" data-amp="https://www.urfadabugun.com/amp/haber/5268/oyunun-arkasinda-siyonist-orgutler-var.html">
TURİZM
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Oyunun arkasında Siyonist örgütler var

Maliki, Irak Milli Meclisi'nde düzenlediği basın toplantısında, Hz. Muhammed'e hakaret içeren filmle "dünyada bir fitne yaratılmak istendiğini" ve "bu tür oyunlarla Müslümanların birliğinin hedef alındığı"nı söyledi.

Oyunun arkasında Siyonist örgütler var
"Bu tür oyunların arkasında Siyonist örgütler ile siyasi hedefleri bulunan örgütler var" diyen Başbakan Maliki, "Peygamber Efendimiz'e, İmamlara ve İslami şahsiyetlere dil uzatan bu filmden amaçlanan fitne koparmaktır. Ne yazık ki içinde bulunduğumuz durum bu tür fitnelerin hayat bulmasına müsaittir. Bu sorunla Müslümanların birliğini hedef alıyorlar. Bu tür oyunların arkasında Siyonist örgütler ile siyasi amaçları bulunan örgütler var. Biz bu filmleri yapanları ve bu tür yapımları yayımlamaması için devletleri uyarıyoruz. Tüm ülkelerden, Hz. Muhammed'i kötüleyen filmleri kınamasını istiyoruz" dedi.
AA
kaynak:f5haber.com