KADIN
Giriş Tarihi : 01-01-1970 02:00

Emine Erdoğan Balıklıgöl Esnafını Ziyaret Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan 2012-2013 2ğitim ve öğretim yılının açılışına katılmak üzere geldiği Şanlıurfa’da Balıklıgöl civarındaki esnafı ziyaret etti.

Emine Erdoğan Balıklıgöl Esnafını Ziyaret Etti

Emine Erdoğan Balıklıgöl Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek iş durumları hakkında esnafla bilgi alışverişinde bulunan Erdoğan Esnafın işle ilgili memnuniyetini dinleyen ve  burada duyduğu memnuniyetin kendisine moral verdiğini ifade etti.

Farklı meslek gruplarıyla yaptığı ziyarette esnafın sorunlarını dinleyen dükkan dükkan esnafı gezen Emine Eroğan, hem sorunları dinledi hem de bol ve hayırlı kazanç diledi. 

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla, öğrencilere de başarılar dileyen Emine Erdoğan, çocuklarla da yakından ilgilendi. Yaşlılara da sağlık ve afiyet diledi. Erdoğan, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi.

Balıklıgöl civarı esnafı ise Emine Erdoğan’ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Balıklıgöl esnafı da isteklerini Emine Erdoğan’a iletti.

 

HABER:İBRAHİM UYGUR-ÖMER DODANLI