GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2023 23:12

Başkan Beyazgül'den İmamoğlu'na Örnek Olacak Performans

Şanlıurfa'da kar krizi yaşandı. Ekibin başına geçen Başkan Beyazgül günü başarıyla tamamladı. Görüntüler İstanbul'da her kar yağışında tatile giden İmamoğlu'nun aksini hatırlattı.

Başkan Beyazgül'den İmamoğlu'na Örnek Olacak Performans

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz yıllarda İstanbul'da meydana gelen doğal afetlerde tatile gitmeyi tercih etti.

Şanlıurfa'da ise bunun tam tersi görüntüler yaşandı. Başkan Beyazgül'ün  ekibin başında verdiği performans Başkan imamoğlu'na örnek olacak türdendi. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, karla birlikte sahada görev yapan karla mücadele ekipleriyle bir araya geldi. Başkan Beyazgül, erken alınan önlemlerle her hangi bir kriz yaşanmadığını söyledi.

 

Şanlıurfa’da etkili olan kar yağışı ile birlikte Büyükşehir Belediyesinin almış olduğu önlemler sayesinde vatandaşlar güvenle yollara çıktı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye personelleri kar yağışının başladığı ilk andan itibaren sahada görev yaparak vatandaşlara etkin bir hizmet verdi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, Kırsal Hizmetler, Makine İkmal ve ŞUSKİ personelleri 7/24 sahada görev yaparak özverili bir çalışma sürdürdü. Kent geneli ve ilçe kırsallarına anında müdahale eden ekipler en ücra yerlere giderek ulaşımda aksama olmaması için yollarda kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Karla Mücadele Kriz Masası’ndan kontrol altında tutulan kent merkezinde olumsuzluklara karşı ekipler anında müdahale etti. 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Kriz masasını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, merkezden yapılan çalışmaları inceledi. Şanlıurfa genelindeki mobese kameralarından anlık görüntülerin izlendiği merkezde yetkililerden bilgi alan Başkan Beyazgül, karla mücadele çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, karla mücadelede etkin görev yapan personellerle de bir araya sohbet etti. Personellerin alkışlarıyla karşılanan Başkan Beyazgül, her zaman personellerin yanlarında yer aldıklarını ifade etti. 

 

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’TRAFİK AKIŞINDA SORUN YOK’’

 

Kent genelinde alınan önlemlerle karla mücadele de çalışmaların devam ettiğini ve kriz masasında anlık müdahalelerin yapıldığını anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Karla mücadele kriz masasında personellerimizle bir araya geldik. ŞUSKİ, Fen İşleri, Kırsal ve Makine ikmal’de görev alan personellerimiz var. Kriz masasında kritik noktaları inceliyorlar. Her yerde trafik akışı devam ediyor. Her hangi bir sıkıntı yaşandığında bu merkezden müdahale yapılıyor. Araçlarımız ve ekiplerimiz sahada görevlerinin başındadır. Bu yıl 10 tane sıfır kar küreme aracı almıştık. Kar zamanlarında kullanılan araçlar daha sonra kırsal ve fen işlerimizin çalışmalarında kullanılan araçlardır. Kamyonetlere yapılan aparatla kar küreme aracına dönüştürülüyor. Tuz aldık ve kent genelinde tedbirlerimizi aldık. 

 

Haber:  İbrahim Uyğur 

AdminAdmin