KADIN
Giriş Tarihi : 28-11-2013 21:30   Güncelleme : 28-11-2013 21:30

Vali Güvenç Siyam İkizlerinin Ailesine Sahip Çıktı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç haber sitemiz aracılığıyla aileye ulaşarak Şanlıurfalı siyam ikizleri ailesini Valilik makamına çağırarak Siyam ikizleri babası Ali Yıldız’dansorunlarıyla ilgili bilgi alan Vali Güvenç, aileye maddi ve sağlık konusunda gerekli her türlü yardımın sağlanacağının sözünü verdi.

Vali Güvenç Siyam İkizlerinin Ailesine Sahip Çıktı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, siyam ikizleri Muhammed ve Mustafa adlı ikizlerin bundan sonra her türlü sağlık sorunlarının takipçisi olacağını ve  Siyam ikizlerinin aile ve sosyal politikalar İl Müdürlüğü’nde gerekli sosyal  yardımın yanı sıra aileye nakdi yardımın yanı sıra aileye  maaş bağlanması talimatı veren Vali Güvenç her türlü sağlık sorunlarının da giderilmesi için Şanlıurfa Çocuk Hastanesi Baş hekimine de talimat vererek adeta ailenin içine su serperek   4 çocuklu Yıldız ailesine sahip çıktı.

 

  Yıldız  ailesinin dramını basından öğrenen Şanlıurfa  Valisi Celalettin Güvenç, aileye sahip çıktı. Güvenç, aileye sahip çıkılması ve zaruri ihtiyaçlarının temin edilmesi ve siyam ikizlerinin tedavileri için ilgili makamlara talimat verdi.

 

  Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğü de Yıldız ailesinin  siyam ikizlerinin sağlık sorunlarının giderilmesi için Ankara Hacettepe Hastanesi ile irtibata geçtiklerini  muhtemelen Nisan 2014’te siyam ikizlerin Ankara Hacettepe Hastanesinde Ameliyatlarının gerçekleşeceğini söyledi.

 

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in kendilerini makamında ağırlaması ve sorunlarını dinlemesinden memnuniyet duyan Yıldız ailesi başta kendileriyle ilgilenen ve aileyi Şanlıurfa ve Ulusal gündeme taşıyarak haber yapan ’URFAGAPHABER.COM ve URFADABUGÜN.COM,GUNEYDOĞUHABERAJANSİ.COM,KANALURFA,A HABER’’haber sitelerine teşekkür eden baba Yıldız Ayrıca Vali Celalettin Güvenç’e de ilgi ve alakasından dolayı müteşekkir olduğunu söyledi. Biz haber sitesi olarak bu siyam ikizlerin mağduriyetinin giderilmesi için takipçi olacağız.

 

HABER:İBRAHİM UYĞUR/SÜLEYMAN TURAN-ÖMERDODANLI-ALİ .ÇİFTÇİLER